Повстанський Миколай відкрив свою Резиденцію на Здолбунівщині

0 266

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Цього року на Здолбунівщині вперше був реалізований туристичний проект «Повстанський Миколай». Адже саме в нашому районі знамените урочище Гурби, де кожен клаптик землі политий кров’ю повстанців, що боролись за незалежність України в минулому столітті. Тут і Святовоскресенський монастир УПЦ Київського Патріархату, який уже став місцем паломництва християн усієї Західної України.

Тому й не могло бути такого, щоб з благословення Архиєпископа Рівненського і Острозького Іларіона в монастирі не працювала резиденція Святого Миколая. Але особливого, повстанського. Саме він показував діткам свої володіння – заповідні прадавні ліси. Саме він водив їх у справжню криївку, розповідаючи про подвиги предків.

А далі малюків чекало чаювання зі смачним печивом, а також конкурси і розваги з ведучою святкування Тетяною.

Після теплого запашного чаю діти разом з Вікторією виготовляли різдвяні іграшки на ялинку з паперу. Найбільше сподобались яскраві життєствердні ангели, яких дехто з діток встиг виготовити навіть кілька.

Потім Тетяна покликала дітей на засніжене монастирське подвір’я, де вони бавились і розважались під її керівництвом.

І насамкінець Повстанський Миколай, вислухавши багато різдвяних віршиків та колядок, обдарував кожну дитинку подаруночком.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Щасливі діти побували в справжній зимовій лісовій казці, почули розповіді про боротьбу наших предків проти загарбників, натішились зимовим відпочинком.

А наступного року Повстанський Миколай чекатиме знову малюків у своїх гурбенських володіннях.

Коментарі
Завантажується...