Проблемний директор Уїздецької школи працюватиме ще принаймні рік

0 380
Проблемний директор Уїздецької школи працюватиме ще принаймні рік
Проблемний директор Уїздецької школи працюватиме ще принаймні рік

Майже піврічна історія з продовженням контракту директора Уїздецької школи завершилась. Нагадаємо, що Дмитро Бондарук пропрацював директором рік, і за цей час отримав догану, а також мав багато зауважень до своєї директорської роботи, в тому числі фінансових. Саме тому питання продовження з ним контракту не було розглянуте освітянською комісією з першого разу, а перенесене на серпень. Мовляв, буде педрада – як колектив скаже, так і буде.
Педрада в Уїздецькій школі відбулася в п’ятницю, 29 серпня. Колектив директора підтримав – з 27 присутніх «за» проголосувало двадцять. Після чого комісія, зібравшись з другого разу, проголосувала більшістю голосів за погодження продовження контракту. Проти проголосував депутат Володимир Карпетченко, утрималась депутат Лариса Потапчук. Решта вісім голосів були «за».
Основною мотивацією була необхідність дати молодому директору шанс. Говорили депутати і про пильний контроль за діяльністю директора протягом року, і про розірвання контракту достроково в разі виникнення будь-яких порушень. Проте насправді контролювати діяльність Бондарука буде відділ освіти, а виконуюча обов’язки начальника Зоя Вітень під час усіх засідань чітко декларувала підтримку директора. Та й заступник голови райдержадміністрації Валентина Бондарчук, яка свого часу й призначала його на цю посаду, мовчки і беззастережно проголосувала за «другий шанс».
З точки зору депутата Карпетченка, з самого початку розгляд цього питання пішов не в тому напрямку. Звичайне менеджерське питання, яке був уповноважений вирішити відділ освіти, він переклав на депутатів. Помилкою було подавати на затвердження суперечливу в фаховому плані кандидатуру. Не меншою помилкою була пропозиція голови освітянської комісії Петра Ворона провести голосування вчителів. Адже з самого початку не йшлося про конфлікт у колективі – можливо, що молодого директора щиро люблять і поважають його колеги. Але від цього він не перестає бути найслабшим директором у районі. І за всі помилки, яких він, до речі, так і не визнав, його нагородили продовженням контракту.
Ну що ж, завтрашній початок нового навчального року Уїздці зустрінуть з тим самим директором. Чи зміниться він, чи стане компетентнішим у своїй роботі – покаже час. Відділ освіти каже, що це буде знову рік. Так що наступного літа побачимо…

Коментарі
Завантажується...