Продовження контракту з призначеним регіоналом директором Уїздецької школи відкладено

Продовження контракту з призначеним регіоналом директором Уїздецької школи відкладено

Як ми й обіцяли, повідомляємо про результати резонансного розгляду на освітянській комісії районної ради питання продовження контракту з директором Уїздецької школи Дмитром Бондаруком.

Розгляд був бурхливим, оскільки на засіданні комісії активно відстоювали кожен свою позицію як безпосередньо причетні до школи сам Дмитро Бондарук, колишня директор, а тепер вчитель математики Оксана Кравчук, керівник профспілки закладу Марія Гончарук, виконувач обов’язків начальника відділу освіти Зоя Вітень, так і депутати обласної і районної рад та громадські активісти Ніна Путіліна, Володимир Карпетченко, Валентина Бондарчук, Петро Ворон, Світлана Ніколіна.

З розгляду питання можна зробити два висновки. По-перше, проблему нефаховості директора дехто намагається перевести в площину конфлікту між колишнім і теперішнім директором. Звісно, певні міжособистісні конфлікти є, але скарги, які надходили у відділ освіти з приводу діяльності Бондарука, підтвердилися – і фінансові порушення, і неправильне ведення документації, і інші численні порушення в роботі директора. Тому бажано вийти за межі теми «хто коли кому що сказав», а розглядати лише якість роботи Бондарука.

По-друге, сам Дмитро Бондарук, на нашу думку, виразно засвідчив свою неготовність до продовження роботи директором. Він не визнав своїх помилок і недоліків, а якщо точніше, то кожне пояснення будував за принципом «так, це було, але…». І якось так виходить у нього, що директор нібито винен і нібито не винен. Якщо, маючи стільки порушень за рік роботи, Бондарук не готовий осмислити свою вину, то як він має працювати надалі?

Є ще одна думка з цього приводу: якщо вибачити директору Бондаруку численні порушення, як надалі убезпечити від них інші навчальні заклади району? Адже якщо можна безкарно порушувати нормативні акти одному директору, чому цього не можна робити іншим?

І, як слушно зауважила депутат Рівненської обласної ради Ніна Путіліна, беззаперечна вина відділу освіти. Саме управлінці, які отримують зарплату за місцем роботи, мали б зняти проблему, а не виносити її на розсуд громадськості, якою, по суті, є депутати. Саме управлінці зобов’язані вирішувати проблеми освітянської галузі, в тому числі кадрові, таким чином, щоб не збурювати район. А якщо не можуть, не хочуть чи не вміють цього робити, то велике питання до їх власної фаховості.

Голосування з цього питання не було – депутати виїдуть в Уїздці, щоб на місці з усім розібратися. Школа і освітяни району очікують рішення.

 • Олег

  Шо шо шо сказала Путіліна??? Що це вина відділу освіти??? Тобто вона визнала що це все замутила її однопартійка Бондарчук Валентина Миколаївна, яка за вказівкою шуля з”їла попереднього директора і призначила цього? То може й з Бондарчук В.М. варто запитати за яким критерієм вона призначала цього директора, свого однофамільця, який, кстаті, є кумом сумнозвісного Сергія Мельника!!!

 • Сергій

  Цікава інформація!!!, якщо Ви на всі 100% впевнені в тому, що я являюся кумом Дмитра, то велика ймовірність того, що ми охрестили Ваших позашлюбних або і не народжених дітей. На наступний раз попрошу Вас уважно перевіряти інформацію, і тільки, якщо ви добре нею володієте і можете надати докази, писати її на всенародний розгляд. Я, надіюсь, Ви, мене зрозуміли сумнозвісний Олеже!?

 • Іван

  Цікава ситуація складається! Кум не кум вирішуйте самі. Але як можна промовчати про ситуацію, яка склалася декілька років тому. Я особисто являюся односельчанином Дмитра. Я бачив цю ситуацю на власні очі, мова йде панування пані Оксани( колишній директор школи), як при ній батьки виносили на власних руках своїх дітей в стані алкогольного сп’яніння. І ви ще говорите про якусь вказівку Шуля для пані Бондарчук про її звільнення, якщо вона не може навести поряду в своїй школі, значить вона директором бути не могла. Як можна довести стан до такої критичної точки, щоб в школі сталосе ЧП і не просто ЧП, а ситуація яка пов’язана з алкоголем та дітьми. Ви скажіть краще, що вам не подобається в теперішньому директору. Він все робить на благо школи, хоче вивести її на високи рівень серед шкіл в районі. Скажіть яким ви пам’ятаєте спортзал цієї школи ?( тай спортзалом його назвати було не можливо це руїна) на мою думку він там просто існував під такою назвою але своїх обов*язків не виконував(нажаль).Діти його ніколи не відвідували і ніколи там не займалися на уроках фізичної культури. На даний момент спортзал в хорошому стані за, що все село і всі учні завдячують для Бондарука Дмитра. Безлімітний інтернет, спортзал,відремонтована школа( пофарбована підлога, стіни, новий дах над головами учнів) і цей список можна продовжувати довго, хороших справ для блага школи зробляно багато. Саме головне що при директору дітей в тяжкому алкогольному стані зі школи не виносять.Побільше б таких директорів. Слава Україні!!!

  • петро

   Ой Іване Васильовичу, так ось хто ховається під псевдом “ІВАН”- наш фігурант в справі Бондарук Дмитро Васильович! Чудо ти Уїздецьке, коли тобі у 8 класі підтирали оцінки в журналі і виправляли на “хорошиста” для якісного вступу в Дубно, то матуся забула грамоти тебе навчити! Фраза “теперішньому директору” пишеться ” нинішньому директорові”, а “зробляно багато” саме про себе говорить! Слухай Ванюшка наш, мяско, яке мали зїсти діти в таборі в останні дні, поперек горла тобі не стало???? Це треба додуматись-забрати з раціону в столові мясо і запекти в білий день на травичці шашлики, тим святкуючи закінчення табору при школі!!! Ти думаєш, ушльопок, що цей факт не зафільмований? Ти, дурило , глибоко помиляєшся!!!! Суши весла, тобою займеться КРУ і прокуратура!!! А тоді ховайся і далі під іменем “іван”!!!

   • Шановні, прошу ВСІХ без образ бо буду змушений видаляти коментарі.

    • олег дацюк

     Це було б правильно незалежно від того хто яку позицію займає.

    • петро

     Мене викручує від цієї брехні, мене тошнить від бувших ригоналів,які ховаються під маскою БЮТа, мені погано від цієї Уїздецької брехні!!! Але шановний, я нецензурщину не вживаю! Якщо знімати коменти , які написані мовою Гоголя, то требі зняти з ефіру всі виступи депутата ВР Ляшка (а він третій по рейтингу в державі)! Так що заспокойтесь і дайте можливість на сторінках демократичної Здолбунів сом поганяти оцю Шульовську нечисть! Чи ви може співчуваючий???!!!

     • Так, звісно. Я співчуваючий і взагалі права рука януковича. На сайті недопустимо вживати слова “ушльопок”, “дурило” і далі по списку. Оскільки я зробив попередження, а ви продовжили в такому ж дусі, ваше повідомлення-відповідь Олегу Дацюку видалено. Будете продовжувати так спілкуватися з користувачами – буду вимушений забанити. Правила коментування єдині для всіх.

     • петро

      Ой вибачте, зачепив його святість Дацюка!!!!!Рученьки мої щоб відсохли, губоньки мої щоб заніміли!!!! Може мені ще свічечку за його здоровя поставити??? Ви тільки скажіть!!!Ще раз повторюсь- мої словесні обороти нічим не гірші слів Ляшка, депутата ВР! Чи Ви щось маєте проти Ляшка??? І тоді відразу по новому зазвучать слова з першого рядка Вашого коменту!!!(добре знаючи маму цьго не хотілося б)!

  • Надія

   Героям Слава! Тільки Ви шановний краще до військомату завітайте і пройдіть медкомісію. Толку буде більше, зробите щось для країни, бо оця писанина то користі не принесе. Я вчилась в Уїздецькій школі і Дмитра знаю дуже добре від малого. Поля йому орати і зернові молотити , а не керувати школою і навчати дітей. Не по людськи красти в дітей, нараховувати собі години. В теперішній час вже повинен бути інший директор, без гучних справ тихенько потрібно було написати за власним бажанням. Ми ж будуємо зараз Нашу нову Україну!

 • петро

  Ну це да! Хотілося б в пику подивитися цьому Івану! Про який ти спортзал речеш, які ремонти, яких дітей в спянінні виносили зі школи???Спортзал в Уїздцях як і Будівництво Будеражської школи і багатьох обьєктів по школах закручені Шулем і його шістками Федорук і Бондарчук для відкату державних коштів! Щоб показати славну роботу призначених пупсом Бондарчучкою за мзду директорів- (є така тенденція не тільки в освіті), проштовхуються теми, які попередні директори не могли рішити через супротив тієї ж Валюші-пупса! А вона вміла проштовхнути з Соботницькою того будівельника, який давав відкат! Це і нові котельні по школам, спортзали і інше! Іван, ти придурок! Давним -давно ремонти по школах роблять за свої кошти батьки, тех.персонал, а не директор! Якщо директор крутиться, то і спонсорів знаходить! Але це не Бондарук, який на комісії два слова не звязав, телепняра! І Путіліна правильно сказала з Карпетченком! А пряма вина у цих призначеннях оцього викрученого пупса Бондарчук В.М., яка зіграла першу скрипку у призначенні тупорилого Бондарука, Дурочки в підсмиканій спідничині,яка теж не звяже два слова мадам Нижник в Миротині і зїли директора Суєм(призначила теж хапугу)! Хай це путо пупс несе відповідальність, а не либиться з висоти зама ручнячка Саші!!!! А хмільні діти, які були вже випускниками,у вихідний день здуру випили пива на території школи! І ти мудило під псевдо Іван про це знаєш, а як не знаєш то спитай в селі і заткнись по хорошому! Вичислю хто- не натішусь, згадаєш підгузки!!!

 • марина

  Подiбне в кожный школi району -побори переходять межу, вчителi не вчать, а викладають, а вчать за додатковi гр…Подарунки уже замовляють батькам своi портрети з бурштину . I все це тому, що директори все гребуть пiд себе немае давно науково методично роботи Не школи а хрен зна що – це я про Мiзоцький НВК

 • Анжела

  Пан Дмитро не придатний на таку посаду. Знаю його з дитинства і можу сміло заявити, що притягнула його на посаду директора мама Дмитра, яка мала дуже теплі відносини з директором відділу освіти. Ось такі пироги.

X