Продовження контракту з призначеним регіоналом директором Уїздецької школи відкладено

0 233
Продовження контракту з призначеним регіоналом директором Уїздецької школи відкладено
Продовження контракту з призначеним регіоналом директором Уїздецької школи відкладено

Як ми й обіцяли, повідомляємо про результати резонансного розгляду на освітянській комісії районної ради питання продовження контракту з директором Уїздецької школи Дмитром Бондаруком.

Розгляд був бурхливим, оскільки на засіданні комісії активно відстоювали кожен свою позицію як безпосередньо причетні до школи сам Дмитро Бондарук, колишня директор, а тепер вчитель математики Оксана Кравчук, керівник профспілки закладу Марія Гончарук, виконувач обов’язків начальника відділу освіти Зоя Вітень, так і депутати обласної і районної рад та громадські активісти Ніна Путіліна, Володимир Карпетченко, Валентина Бондарчук, Петро Ворон, Світлана Ніколіна.

З розгляду питання можна зробити два висновки. По-перше, проблему нефаховості директора дехто намагається перевести в площину конфлікту між колишнім і теперішнім директором. Звісно, певні міжособистісні конфлікти є, але скарги, які надходили у відділ освіти з приводу діяльності Бондарука, підтвердилися – і фінансові порушення, і неправильне ведення документації, і інші численні порушення в роботі директора. Тому бажано вийти за межі теми «хто коли кому що сказав», а розглядати лише якість роботи Бондарука.

По-друге, сам Дмитро Бондарук, на нашу думку, виразно засвідчив свою неготовність до продовження роботи директором. Він не визнав своїх помилок і недоліків, а якщо точніше, то кожне пояснення будував за принципом «так, це було, але…». І якось так виходить у нього, що директор нібито винен і нібито не винен. Якщо, маючи стільки порушень за рік роботи, Бондарук не готовий осмислити свою вину, то як він має працювати надалі?

Є ще одна думка з цього приводу: якщо вибачити директору Бондаруку численні порушення, як надалі убезпечити від них інші навчальні заклади району? Адже якщо можна безкарно порушувати нормативні акти одному директору, чому цього не можна робити іншим?

І, як слушно зауважила депутат Рівненської обласної ради Ніна Путіліна, беззаперечна вина відділу освіти. Саме управлінці, які отримують зарплату за місцем роботи, мали б зняти проблему, а не виносити її на розсуд громадськості, якою, по суті, є депутати. Саме управлінці зобов’язані вирішувати проблеми освітянської галузі, в тому числі кадрові, таким чином, щоб не збурювати район. А якщо не можуть, не хочуть чи не вміють цього робити, то велике питання до їх власної фаховості.

Голосування з цього питання не було – депутати виїдуть в Уїздці, щоб на місці з усім розібратися. Школа і освітяни району очікують рішення.

Коментарі
Завантажується...