“Рівнеенерго” відповіло на претензії здолбунівчан у стилі комуністичних партзборів

0 309

Колись у шістдесятих роках минулого століття у вироку суду щодо одного з дисидентів була геніальна фраза: «Фотографировал вымышленные факты, порочащие советскую действительность». Нікому з суддів таке формулювання не здалось безглуздим, людина потрапила до радянського концтабору.

Схоже, що прес-служба «Рівнеобленерго» проходила вишкіл у тих самих кабінетах КГБ, що й судді часів радянської окупації. На наш матеріал щодо відключень електроенергії в районі енергетики відреагували миттєво, але як!

«Працівники «Рівнеобленерго» обурені непрофесійністю деяких журналістів».

Такою розкішною фразою починається відповідь. Дозвольте поцікавитись, ви збирали загальні збори, чи працівники підписами засвідчували своє «обурення»? Бо як ні, то не має права жодна прес-служба висловлюватися від імені всіх працівників. Думаю, що переважна більшість із них взагалі нічого не знає щодо ситуації, якою вони «обурені». Я вже не кажу про те, що саме так зазвичай починались резолюції комуністичних партійних зборів, де засуджували всіляких там ворогів радянської влади. Гарна школа в прес-служби, вушка стирчать ще ті!

Далі йде такий пасаж:

«Неперевірена інформація у інтернет виданні «Здолбунів.ком» виявилася мильною бульбашкою. Вже вкотре ПрАТ «Рівнеобленерго» звертається до журналістів з проханням перевіряти інформацію і звертатися за коментарем до енергетиків перед тим як друкувати дані із соцмереж або з джерел, що викликають сумнів.

Так у статті без авторства від 02.01.2018 було висунуто звинувачення у ніби то «невмотивованому відключенні електроенергії» з боку «Рівнеобленерго» у кількох селах Здолбунівського району 1 січня 2018 року. При цьому невідомий автор дозволяє собі вживання образливих епітетів, перекручування інформації та упереджене висвітлення теми.

Між тим, повідомляємо, що ПрАТ «Рівнеобленерго» не здійснювало жодних планових відключень 1 січня 2018 року, які невідомий автор назвав «привітанням в ориґінальний спосіб».

Насправді ж вимкнення електроенергії було здійснене на вимогу чергового ДСНС України в Рівненській області для гасіння пожежі у с. Здовбиця.»

Ну це просто шедевр маніпуляцій! Ніде в матеріалі не йшлося про відключення 1 січня 2018 року електроенергії «в кількох селах». Мова йшла про конкретний випадок у Здовбиці, який все ж був. Так, причини відключення могли бути суперважливими, але воно таки було. То в чому «неперевіреність» інформації і де тут «мильні бульбашки»? Щодо відключень в інші дні і інших сіл, «Рівнеобленерго» нічого не сказало, хоча ми ж написали, що мешканці, особливо Богдашева і Здовбиці, як і деяких районів Здолбунова, регулярно скаржаться на короткочасні, але доволі часті, відключення. Щодо «невідомих авторів», то прес-служба чи то не зрозуміла, чи то не захотіла зрозуміти, що в матеріалі процитовано два пости у Фейсбуці. Саме в цих постах люди, а не ми, дають оцінки роботі енергетиків. І, до речі, мають право, – бо вони споживачі!

Завершення відповіді також надаємо повністю, оскільки в ньому є контактний телефон особи, що всіх нас (і громадян, і редакцію сайту) назвала «неправдивими». Надалі просимо всіх телефонувати за цим номером у разі відключень, щоб прес-служба й далі мала можливість обурюватися.

«Насправді ж вимкнення електроенергії було здійснене на вимогу чергового ДСНС України в Рівненській області для гасіння пожежі у с. Здовбиця.
Повідомляємо, що о 9.02 1 січня було відключено повітряну лінію 10 кВ – 83/16 «Рибгосп», до якої заживлені мешканці сіл Ільпінь, Богдашів та частково Здовбиця.

Вже о 9.21 електропостачання було відновлене згідно з дозволом чергового ДСНС.
Використовуючи лексику «Здолбунів.ком» зауважимо: невже читачі цього видання і в подальшому будуть терпіти таку зневагу до себе і читати неперевірену інформацію у медіа, що боїться оприлюднити імена авторів статей?

Зважаючи на це, вважаємо зайвим коментувати решту неправдивих даних про ПрАТ «Рівнеобленерго», висвітлених у статті.

Водночас, завжди відкриті для ЗМІ та готові надавати інформацію щодо тієї чи іншої конкретної ситуації, пов’язаної з електропостачанням у Рівненській області.
Колектив ПрАТ «Рівнеобленерго».
Контакта особа – помічник голови правління «Рівнеобленерго» з зовнішньої та внутрішньої комунікації Ліхачова А. Ю.
Тел. 067 362 79 77
»

Ну й насамкінець. Надзвичайно оперативна інформація не може не тішити. От якби тоді, 1 січня 2018 року, відразу по відключенню в Здовбиці й Богдашеві, було так само оперативно пояснено людям ситуацію, може, не було б і гнівних постів у Фейсбуці. Заодно підприємство, що надає послуги своїм клієнтам, мало б просто чемно попросити вибачення за завдані незручності і запевнити, що працівники фірми зроблять все можливе, щоб такі речі більше не повторювалися. Це якби прес-служба діяла за цивілізованими зразками, а не російськими лекалами п’ятдесятирічної давності.

Коментарі
Завантажується...