Родина розшукує зниклого 19-річного бійця «Айдару» родом зі Здолбунівщини

Родина розшукує зниклого 19-річного бійця «Айдару» родом зі Здолбунівщини

У соціальній мережі facebook з’явилося повідомлення з проханням поширити інформацію про те, що родина з Рівненщини розшукує зниклого бійця батальйону «Айдар». Зниклий Самчук Микола 1995 року є уродженцем Степанівки Здолбунівського району та відразу після майдану записався добровольцем батальйону «Айдар». Зв’язок із 19-річним хлопцем зник вже майже три тижні тому. Родина просить максимально поширити повідомлення та із будь-якою інформацією щодо Миколи звертатись за телефонами:

  • 097-138-62-55,
  • 097-816-45-54, 
  • 067-36-97-406.
  • Larisa Vasuluyk

    Вношу невеликі уточнення. Останній раз Микола виходив на звязок 7 серпня. Відтоді його телефон “поза зоною”. Юнак сирота – буквально напередодні його випускного у школі померла мама… Хлопцем опікуються старші сестри та брат. Додаю ще один телефон для контактів – 067 36 97 406

  • Larisa Vasuluyk

    Щиро дякую усім, хто долучився до пошуків Миколи. Сьогодні він вийшов на звязок з рідними. У нього “просто поламався телефон” і він лише тепер додумався )))) попросити у хлопців телефон і переставивши свою сімкарту передзвонити додому. З ним усе гаразд, місця свого перебування він не повідомляє, проте й це дуже радує рідних!!! Пообіцяв більше не “пропадати”.Ще раз усім щиро дякую!!!

X