Російська церква відмовилася ховати загиблого в АТО мізочанина разом з українською

Російська церква відмовилася ховати загиблого в АТО мізочанина разом з українською

У редакції сайту довго були сумніви, чи варто публікувати цей матеріал. Але під час зустрічі з мешканцями села Уїздці люди, почувши про ситуацію, яка склалася під час похорону в Мізочі загиблого на сході Тараса Якимчука, все ж сказали, що громада району має право знати про те, як повівся священик отець Олександр. Та й самі мізочани вважають, що оприлюднення потрібне.
Як відомо, загиблого Тараса Якимчука ховав священик Московського Патріархату, благочинний Здолбунівського району отець Олександр. Нічого поганого в цьому немає, це було рішення батька, і він має на це право. Хоча мати Тараса, та й він сам, ходили здебільшого до церкви Київського Патріархату. Священик української церкви отець Олег звертався до селищного голови з проханням про спільну відправу за полеглим героєм. Проте, за наявною інформацією, отець Олександр відмовився.
Шлях похоронної процесії в Мізочі проліг поруч з церквою Київського Патріархату. Громада на чолі зі священиком вийшла, щоб з короткою молитвою звернутися до Бога за упокій душі Тараса. Проте отець Олександр двічі підходив до згорьованої матері, перепитуючи, чи вона не проти. І хоч вона чітко сказала, що не проти, дав вказівку оркестру рухатися далі і почати грати. Так воно й було: біля церкви молилися люди, а оркестр, заглушуючи молитву, грав жалобний марш…
Нічого і нікого не хочемо оцінювати. Проте можна було таки домовитися, щоб спільно поховати хлопця, загиблого за Україну…

 • Микола

  Перший раз чую, щоб люди ходили в одну церкву, а звернулися хоронити в іншу

  І хоч вона чітко сказала, що не проти, дав вказівку оркестру рухатися далі і почати грати. Це взагалі не правда, на фото до цього матеріалу чітко видно що священик КП читав Євангліє біля труни, чи оркестр силою зупинили?

  • жителька

   Я – прихожанка Свято-Успенської церкви КП м. Здолбунів, пані Світлано !!! не розпалюйте міжконфесійний конфлік. Священики інакше як братами прихожан МП не називають. Вас в церкві бачила лише декілька раз, щоразу перед черговими виборами. Не варто створювати собі імідж “великого поборника”.

   • Павло

    У вівторок священики УПЦ КП зустрічалися з головою ради і головою адміністрації. Говорили і про ситуацію з похороном, і про хресну ходу, і про збори в Уїздцях. При чому тут Ніколіна??? Просто написати про те, що відбувається в міжцерковних відносинах – це не те саме, що створити подію. Так що не розвішуйте ярлики. Проблема створена без будь-якої участі Ніколіної, ви можете її не любити, але тут вона точно ні до чого.

    • Микола

     А при тому що в цій статті є неправдива інформація.

  • Руслан

   Ніхто оркестр не зупиняв. Він грав під час читання євангелії. На превеликий жаль фото – це не відео…

 • Надія

  Бог все бачить.
  Вічна память Герою України

 • Надія

  І як тільки совість дозволяє для священика писати не правду.
  http://pruxod.church.ua/index.php/zvernennya-duxovenstva-ta-viruyuchix-zdolbunivskogo-blagochinnya-ukrajinskoji-pravoslavnoji-cerkvi-do-zhiteliv-zdolbunivskogo-rajonu/
  Невже не можно було якось по Божому поступити, або просто по людськи…

  • Антон

   Цей священик, отець Олександр тобто, ще кілька місяців тому був депутатом районної ради від Партії Регіонів. Склав повноваження після Майдану. І чогось його парафіяни не кричали всі ці роки, що не треба політику в церкву вносити, їх це влаштовувало. П’ята колона це, а не церква…

   • Олександр

    Антоне, назвіть хоча б одного З депутатів місцевих рад області який достроково склав повноваження-немає таких. І склав він їх ще до вбивств на майдані, після перших розгонів Майдану, напевно зрозуміівши хто такий Яник і ПР. Я рахую, що це мужній вчинок чесної людини. Люди зупиніться! Що ви робите? Замість єднатися_ ви розпалюєте війну. Чому ці питання ніхто з Вас не піднімав рік-два тому?Піднімаєте зараз, коли МП НЕ в кращому стані. Це релігія, це не політика, коли можна наступати. Зробимо з священників МП мученників, налаштуємо всіх, навіть патріотів, які ходять в МП, проти КП іне бачити нам об”єднання. Тут потрібно завойовувати добром, любов,ю, справами, а не сварками та війною. з іншою конфесією СЛАВА УКРАЇНІ!!!

 • петро

  !По перше брехливий заголовок статті! Як домовилися батьки, така церква і ховала! Я теж все бачив! Хористи з УПЦ дійсно підскочили раптово, зупинили хлопців які несли труну! Оркестр цього не бачив і пройшов вперед!Якби заздалегідь все було узгоджено, то не було б негараздів! Невже Сороку В. і Храмченка І. батьки вчили неповаги до священника, ким би він не був? З синагоги чи з костелу! Оці викрики у їх виконанні, образи, нецензурна лайка не з кращої сторони показали вихованість парафіян УПЦ!!І Дійсно о.Олександр просив людей заспокоїтись і не чинити глуму!Я не захищаю одну зі сторін, бо католик.Але правда повинна бути у всьому, навіть і в автора статті! Посварити дві громади-раз плюнути! Так що шановний Ярослав, більше правдивих фактів і прозорості в написанні такого роду інформації!

  • Саня

   Тобто коли УПЦ Московського Патріархату свою точку зору висловлює другого ж дня, то це “прозорість”, а коли хтось має іншу позицію – це вже неправда? Чисто російський підхід! А взагалі, перенесіть дискусію в реальний час, шановні і не дуже священики. Бо неділя й понеділок можуть стати точкою неповернення в стосунках обох конфесій на Здолбунівщині. Замість заяв однієї конфесії сядьте поговоріть хоч тиждень, хоч перебийтеся там – але домовтеся, щоб надалі такого не було…

   • Lidia Demchuk

    Це їхня суть. І спинитися в бехні їм важко. А може Путлер не дозволяє

    • Микола

     Всі ми українці та живемо в Україні так як і священики МП, але для нас Україна є рідною країною, а для них…

     • Микола

      “Через патріарха Кирила ми молитовно єднаємось й з усім православним світом. Поки що таке єднання через Київський Патріархат є неможливим. Ми глибоко сумуємо через те, що між нашими державами йде війна, але підтримуємо Українську армію молитвою та ділами, адже на війні й наші парафіяни, а не тільки з Київського Патріархату, а Церква – це спільнота віруючих і Їй небайдужа доля свого народу.”

     • Микола
     • Надія

      А Ви спробуйте, а неговоріть. Вчора був чудовий приклад Вашого бажання обєднатися, коли Ваша УПЦ МП відмовилась приймати участь у богослужінні за військових в Києві. Як Ви це прокоментуєте?

     • Александр Карпюк

      Будь-ласка, дайте конкретний приклад, посилання і я обов’язково прокоментую!

     • Надія
     • Якщо Церква відмовилась взяти участь у міжконфесійній молитві, це не означає, що Вона не молиться за військових. У всіх храмах УПЦ, як і в Здолбунівському благочинні зокрема, постійно возносяться оздравні молитви за мир й заупокійні за загиблими. Церква молиться і молиться постійно!

     • Надія

      Це коментар зовсім не по темі. Але це Ваше право. Тільки не пудріть людям мозги. І перестаньте вести ту нікчемну пропаганду про розкольників. То найбільша Ваша помилка. Ви цим просто відлякуєте людей.

     • Іванна

      о.АЛЕКСАНДРЕ , скільки ви заплатили за посаду благочинного ? Чи теж будете суперечити , відхрещуватись ? Чи ви думаєте , що цей “секрет” нікому не відомий ? о.АЛЕКСАНДРЕ , хочу вас попередити відкрито: НЕ РОЗПАЛЮЙТЕ ШТУЧНО КОНФЕСІЙНУ ВОРОЖНЕЧУ МІЖ ЛЮДЬМИ ! В іншому випадку – подумайте , що є таке гарне слово -ЛЮСТРАЦІЯ . Церкві вона необхідна!

     • Надія

      Чому ви відмовили у молитві за військовослужбовців на прохання парафіян коли були біля Святки? Незахотілося чи парафія недозволяє? Кожна мати зараз молиться за своїх і чужих дітей і кожен щирий громадянин України.

     • Микола

      Я ходжу молитися в храм УПЦ КП а не в МП, тож МП не той патріархат який я хотів би бачити на Україні. Тож вдумуйтесь в прочитане…..

   • петро

    Повторю для тих, хто читає неуважно! Мені всерівно якого напрямку церква-Московська чи київська! Але вести себе так, як повели парафіяни УПЦ Київського патріархату неприпустимо! Хамство і жабодавство не до лиця віруючих! Я стояв в 10 метрах від конфлікту! Який тут російський підхід? Сказав би солоніше для невігласа Сані, але виріжуть комент!

  • Іванна

   Не лийте воду на млин о.Олександра і не прагніть його відбілити . Він надро брудний .

   • петро

    Шановна, для тупих повторю знову “Рація на бронепоїзді”! Читайте уважно мої коменти! Якщо ви такі білі і пухнасті, то вийдіть в неділю до флагштоку в центрі і докажіть свою правоту! Але вам слабо!!! І це відчувається по стилю писання! Вас несе як г…..о по річці- ні системи, ні здорового глузду, ні фактів, одні образи!!!!!!Так що заткніться і не позорте звання “ЖІНКА”!

 • Lidia Demchuk

  Ганьба отче Олександр!!!! Хай вас судить Бог!!!!

  • Ігор

   І Ви під Богом ходите. Ганьба тим, хто кричав, обзивав священника, зривав похоронну процесію.

   • Lidia Demchuk

    Сонечко! встрявати в розмову дорослих нечемно. Чи тебе мама не навчила?

   • Іванна

    Похоронну процесію якраз зривав о.Олександр . Він хотів показати свою значимість , адже ховав Героя , людину , яка віддала життя за кожного з нас. Що являє собою о. Олександр я вже писала . Це НЕ людина , котра служить богу і людям , а неук , пристосуванець. Мені соромно , що в Мізочі , Краю УПА , керую парафією людина не гідна бути в храмі , людина , котра сіє розбрат та ненависть на релігійному грунті між односельчанами. Не розумію парафіян , котрі це знають , але мовчать …

  • петро

   Ганьба треба було кричати на Майдані в Києві, а не до слуги Божого любої конфесії! Це хамство і невихованість у Вас шановна в крові, не даремно пані Ніколіна в свій час вигнала Вас з займаної теплої посади в РДА з тріском! Вчіться людяності і толерантності!!!!!!Ви провокуєте міжконфесійний конфлікт! І це перед обєднанням!!!

   • Іванна

    О. Олександр – ярий, відкритий та відданий слуга партії регіонів і власної кишені !

    • Лариса

     Іванна, у Вас стільки цікавої і “достовірної” інформації?.. Як Ви встигли побувати у всіх місцях і все побачити і почути?? Чи Ви безпосередньо брали участь у організації похорон???

     • Іванна

      Моя інформація ДОСТОВІРНА. Легко перевіряється!

    • Олександр

     Був слуга ПР, азараз не є. З достовірних джерел знаю, що вся його сім”я голосувала за Гриценка. Ми теж в2004 році привели до влади Ющенка, який виявився тряпкою І прохвостом-привів Яника і ПР до влади. Він. як і Яник винен у тому. що зараз сталося в Україні, а значить винні і ми всі опосередковано.Кожна людина має право на помилку. Можливо він справді щиро вірив Януковичу, так як вірили ми Ющенку.

 • Александр Карпюк

  Відправлено панахиду дев’ятого дня за воїном Тарасієм:
  http://pruxod.church.ua/index.php/vidprvleno-panaxidu-devyatogo-dnya-za-vojinom-tarasijem/

 • Lidia Demchuk

  Ну чому ви знов лукавите? Українська православна церква московського патріархату! Чи не так?????

 • Варвара

  Яка ницість. Церква в середині кожної людини, а все, що відбувається у будовах з хрестиком – таке ж задурювання, як і радянська ідеологія. Народ пам`ятатиме про героя, театральні постанови з текстами молитов тут ні до чого.

 • Anton

  Перетворили поховання солдата у релігійно-політичний скандал. Ми тут у себе в Україні навіть гідно вшанувати не можемо людину.

 • Іванна

  Добре знаю о.Олександра ще з того часу коли навчався в школі ( двійочник і неук , мої слова легко перевіряються). Старий батюшка Іоанн допоміг йому вступити заочно в семінарію , дав направлення. Олександр віддячив . Коли о.Іоанна захворів , сказав своєму вчителю: ” Тепер я буду правити !” . А як поступив зі старою матушкою ? – Не дав зібрати майно , а сам все зібрав і буквально викинув стару жінку з хати священнослужителя після смерті свого наставника . Чи Олександр думає що про це всі забули ?

  Чого варті регулярні заклики , починаючи з 2004р., до віруючих голосувати за партію регіонів . І це в Божому Храмі ! Відкрито ! Сам о.Олександр був представником партії регіонів у Здолбунівській районній раді . У цієї людини нема совісті , він не знає що це таке.
  Вважаю , що у цьому позорищі з похоронами Героя України винні три особи : о.Олександр , голова селищної ради Б. Похилюк ( до нього звертались люди , щоб відслужували дві церкви – відповідь голови : ” Я нічого не можу зробити ” . Хоча о.Олександра до будинку Якимчуків привіз саме голова ) , а також депутат – регіонал обласної ради О. Андріюк ( який частково оплатив похорон ).

  • Щиро дякую за Ваші слова на мою адресу! Ви допомагаєте мені боротись з гордістю. Щодо себе – сприймаю всі слова! Щодо інших: привіз мене на похорон не Похилюк, а я приїхав власним автомобілем і ніхто крім родичів померлого за похорон зі мною не домовлявся. Буду старитись в дальнійшому бути більш совісним. А Вас Іванна мені чомусь жаль!

   • Іванна

    Вашої жалості , о. Олександре ( вірніш о.АЛЕКСАНДРЕ ) я не потребую .
    Дуже добре , що ви , принаймі, читаєте відгуки. Раджу поборотись вам з
    тією чорнотою, яка засіла у вашій душі . Вам є що замолювати ! Скажіть ,
    що це було за авто в якому вас привіз Похилюк , чи не Андріюка
    випадково ? Чому ви самі поїхали домовлятись за похорон , це ваша власна
    ініціатива ? Чомусь ніколи ви не проявляли ініціативи по відношенню до
    інших , не ходили за покійним , а тут таке проснулось співчуття . Всі в
    Мізочі тільки й говорять про ваше “співчуття” , Хіба я кажу неправду ?
    Чи ваше минуле – це не ваше минуле ???

    Чому ви не допустили до друку мій коментар на сашому сайті ? ПРАВДА ОЧІ КОЛЕ , о.АЛЕКСАНДРЕ ?

    http://pruxod.church.ua

    Іванна говорит 02.08.2014 в 14:16:

    Ваш комментарий ожидает проверки.
    Вам , о.Олександре , не соромно за
    всі ваші діяння ? Від початку вашої кар’єри : згадайте як поступили з
    сім’єю о.Іоанна , як закликали голосувати за партію регіонів , за
    януковича . І це все в ХРАМІ . Не сійте розбрат між людьми , адже церква та о. Іоанн учили вас зовсім іншому .

  • Олександр

   Щановна Іванно! Як можна так відверто брехати для жінки, особливо про Андріюка. Та Андріюк для Майдану , а потім і для Армії виділив коштів в рази більше, ніж вся українська церква КП всього району. І ніколи він не був в партії регіонів. Після обєднання Тигіпка з ПР його заставляли ввійти у фракцію ПР, але він категорично відмовився. І я рахую, що з його бізнесом – це вчинок сильної і мужньої людини. А скільки він зробив для Гурбенського монастиря, одна доога від траси до самого монастиря чого варта? Він її зробив за власний кошт. А на майдан ще в грудні і в січні він грошима, ліками, а також ковбасою допоміг більше як на сто тисяч гривнів. а на армію ще більше – це те що я стовідсотково знаю. І якби мама Тараса – Женя прочитала ваш комент про Андріюка, вона би вам очі видерла. Де ваша совість так брехати? І цей депутат – регіонал як висловились ВИ ще до смерті Тараса постійно висилав йому посилки, через районний штаб. І про отця Олександра і про голову селищної ради ви теж лукавите. Все зовсім не так. І вся сім’я Тараса були прихожанами МП. І мені як прихильнику КП дуже соромно за те що відбулося на похоронах Тараса і за те що відбувається на шпальтах цього сайту.

   • Іванна

    Щось Ви “бігаєте” по представництвах різних конфесій. Один раз виступаєте від імені церкви МП, інший – від КП….Я не здивуюсь якщо в наступному пості ви представлятимете ісламську мечеть, або єврейську синагогу.
    Ваша турбота про Андріюка “розчулює”, бере за душу. Щоб заспокоїтися – прогляньте як він, Берташ і інші РИГИ голосували в унісон.

    РІВНЕНЩИНА

    Як депутати Рівненської облради провалили голосування за відставку президента й уряду: поіменний список

    05.12.2013, 11:19
    портал «Четверта влада»
    Переглядів: 1608

   • Lidia Demchuk

    Не лукавте! Для вас це особливо грішно…

 • Іванна

  Запитання до місцевої влади . Жителі с. Дермань розповідають , що в жіночому монастирі ( московський патріархат ) перебувають невідомі люди , чоловіки . Що це за люди і що вони роблять у жіночому монастирі ? Чому не реагують силовики , якщо ходять такі слухи ? Можливо це плацдарм путіна ? На Сході України була аналогічна ситуація з монастирями , з церквами . Та й у Почаївській Лаврі московити теж не дрімають…

  • Таня

   Влада і служба безпеки кажуть, що перевіряли і що це будівельна бригада. Я особисто сумніваюся, але хто його знає – паніку теж не хочеться розводити…

  • олена

   А в селі Дермань не тільки не відомі люди перебувають в монастирі,а й ще нещодавно чули автоматні черги та знайшли 40 гільз від АКМ!А те ,що священники МП вносять розлад між людьми це факт!Більшість із них ставленці кремля!І молитися за здоров”я Кирила,хріх ,він благословляє Путіна на військові дії, на анексію Криму, а ми молимося за нього і почитуємо Його!На мою думку церква повинна бути осторонь !У священників на сьогоднішній день одна задача молитися день і ніч за мир в Україні!
   Герої не вмирають!

   • Олександр

    І не тільки це, Оленко. В Дерманський монастир заїхало 18 танків Т-64(о) та 23 БТР, а також терміново будується підземний аеродром для базування 12 винищувачів СУ-25 та шести бомбардувальників АНів. І це ще не все. Там будується платформа для запуску розвідувальних космічних кораблів та супутниконосіїв Р.Ф.А в підвалі під келіями буде аналітичний центр прийому інформації з супутників про дислокацію та переміщення військових частин та озброєння всіх країн-членів НАТО.

    • олена

     Да очень смешно, ваш сарказм в нынешней ситуацией в стране
     не уместен! О том что нашли гильзы и слышали автоматные очереди на совещании в
     районной администрации заявил сельский глава с.Дермань. На место обнаружения
     выезжала опер группа. А вам смешно!!! В место того чтобы писать вот такие
     глупости езжайте на восток и защищайте свою родину!!!А то вы все смелые только
     возле монитора компьютера ! А дети и за вас таких гибнут!

     • Олександр

      Щось Ви підозріло поміняли мову спілкування, шановна. А що до воювати, то до Вашого відома Я ще з 3 квітня записався добровольцем, але у зв”язку з тим ,що я не служив і не маю військової спеціальності, мене не призивають, а ще тому, що виховую трьох дітей. Якщо буде щось серйозніше, повірте, мене ніщо не стримає. В територіальну самооборону я заяву написав тиждень тому. Мій менший брат вже майже 2 місяці у батальйоні “Київ-1” добровольцем. А хто з Ваших рідних там, шановна? Язиком як помелом.

 • Петро Миколайович

  Сьогодні батьки та рідні Тараса були в церкві на службі , яку проводив
  о.Олег (УПЦ КП) за ГЕРОЯМИ , котрі загинули у боротьбі проти
  проросійсько – московських загарбників.
  Висновок : ПЦ московського
  патріархату та посіпаки від партії регіонів штучно створюють умови для
  міжконфесійних воєн . Невже у нас , на Західній Україні , буде керувати бидло ?

  • Вчора мама Тараса, говорила мені, що їх запросили на цю службу. Немає нічого дивного, що родина прийняля це запрошення. Але ж погодьтеся, що є різниця, коли когось запрошують в церкву і коли людина сама приходить в храм і просить помолитися.

   • Галина

    о. Олександр, ви ще довго будете перетягувати ”ковдру” на свою сторону??? Сім’ю Тараса не запросили, а поставили до відома це їх вибір був йти туди, чи ні. І я не раз бачила маму Тараса в українській церкві.

   • Надія

    О.Александр Ви ще не стомилися рекламувати свою церкву? Це на справді дуже смішить, що Ви з ранку до вечора сидите в мережі і оправдовуєтесь.

   • Іванна

    о.АЛЕКСАНДРЕ ! Чи вам відомо , що перед поїздкою в зону АТО ( на фронт ) Тарас Якимчук разом з батьком ходив сповідатись в церкву Київського Патріархату ?!

    • Олександр

     Іванна, зараз я пишу пі д диктовку мами Тараса-Жені. Тарас взагалі в цьому році в Мізочі не сповідався – не встиг, а сповідався в Хмельницькому. а тато Тараса – Володя і кроком не ступав до Церкви Київського Патріархату. Тількі що Женя прочитала всі ці коментарі і дивується з того що ви тут понаписували.

     • Lidia Demchuk

      Читаю і думаю: невже у вас совість так і не прокинеться? Що означають оці перепалки? Якби ви не священник я б назвала це іншим словом. Я вважала що ви мудріший. Хіба ви не бачите що Рассєя в агонії. І ранений звір кусає найболючіше. Але це агонія. Ми своїми жертвами платимо за це….

 • Марія

  Читаю і думаю…. Люди ! І це Ви прагнете миру? Ви прагнете спокою в країні? Ви готові ,як голодні вовки, розірвати свою жертву на шматки, поливаючи брудом,як приправою ,щоб смачніше, щоб зжерти до кісточки!!!! Чи не занадто ми зайняті політикою? Зараз кожен повинен оцінити ситуацію, обдумати своє місце в країні ,проаналізувати свої помилки. Чи час ненависті? Будемо зводити рахунки? Чи будемо разом думати як далі жити? Як перемогти на сході? Як підтримати одне одного у такий важкий для всіх час? Лаєтесь, злословите, клянете….. А для чого? В суперечках не побудуємо нове майбутнє….Ніколи не об”єднаємось. А ми всі українці і шукати спільний вихід всерівно маємо. І ще: проблема двох Українських церков не нова. Давайте обговорювати її ,не повязуючи з похованням Тараса. Дайте спокій батькам та душі дитини !

  • Іванна

   А жертва хто ?

   • Галина

    Ви Іванна молодець, відстоюєте свою думку. Смілива ви жінка:-)

    • Іванна

     Дякую . Якщо ми будемо мовчати , то безлад буде продовжуватись і ніколи українці не будуть мати достойного рівня життя. Мовчанка “грає” проти України та українців.

     • Марія

      Дорогенька Іванночко! Цей безлад бути продовжуватись до того часу, поки в країні не буде ГОСПОДАРЯ , а в нас господарювати хочуть всі – з народної кишені в свою. Скажіть, при якому президентові Ви могли не мовчати і Вас почули. Самі між собою лаємось, а толку немає. Хоча я дуже надіюсь , що ми станемо економічно розвиненою країною і ці суперечки вже будуть не потрібні. Шануймося, ми того варті!!!

     • Іванна

      Якого господаря Ви хочете ? Таких як Заїд бін Султан Аль Нахайян , який побудував рай на Землі для своїх громадян , чи господаря росії – путіна? І в Еміратах, і в росії є нафта , але рівень життя протилежний. У нас 23 роки незалежності керують Державою напівкримінальні та кримінальні злочинці . Незалежність здобували романтики , а її плодами скористались негідники , злодії . І значною мірою ми винні в тому що опинились в такій ситуації: адже нас купували гречкою , ковбасою, гарними словами , обіцянками . А ми вибирали таких ” обіцяльників ” у місцеві ради , а самих крутих – до Верховної Ради . Тепер чухаємось . Потрібно давати рішучу відсіч любій брехні , обману , оскільки замовчування робить нас співучасниками злочинів проти майбутнього наших дітей . ГОСПОДАР повинен чути свій НАРОД , НАРОД повинен контролювати і жорстко критикувати дії ГОСПОДАРЯ , які можуть нанести шкоду НАРОДУ та БАТЬКІВЩИНІ .

     • Марія

      Так я хочу такого ГОСПОДАРЯ як Ви написали і давно хочу. Я проста жінка і ніхто ,нічим мене не купляв- ні ковбасою, ні обіцянками. Голосувати не було за кого. Ви про кожного кандидата все знали? Амбіції шкалять, аби до корита, а чіткого плану розвитку не має.І чому Ви мені тикаєте Путіна ? Що він мені родич? А єдності ні в народу, ні в політиків немає.Гризня.

     • Іванна

      Я не тикаю путіна Вам. Я наводжу приклад різних ГОСПОДАРІВ. Приклад: як живуть люди в Еміратах та росії ( з певного часу господар і його країна у мене пишуться з малої літери). В пустелі – рай , а в росії – пустеля . Я дуже бажаю , щоб в нашій Державі був РАЙ для кожного , а не для вибраних , тому я – за модель ОАЕ , Швеції , Фінляндії, …. і за мудре державне керівництво.

   • Марія

    о. Олександр-це просто привід для суперечки. Жертви ми всі, бо не вміємо і не хочемо жити в мирі. Чим ми кращі за комуністів – атеїстів? А щодо Ірини,то я не знаю хто вона . Я далека від релігійних суперечок, тому що вважаю, що кожна людина має право на свою віру. Аби ця віра допомагала робити добро. Мене сьогодні цікавлять більше питання економічного зростання країни, соціального захисту її населення. Мене цікавить, наприклад,чому за 20 з лишнім років незалежності заросла бур”яном наша земля, чому наші розумні і роботящі люди працюють (заробляють гроші) за кордоном, чому наша молодь без роботи і т.д.??? Чому маємо дві атомні електростанції, а платимо за електроенергію немалі гроші? А тому що у нас “Кайдашева сім”я” ! Іванна -смілива жінка, тому що вона вірує у свою віру і хоче,щоб всі були такі ,як вона. Але люди різні .Краще направте свої сили та свою енергію на примирення народу. А якщо і хочете висловити свою думку , то знайдіть краще місце і кращий час , ніж той що Ви вибрали….. Дякую за розуміння.

    • Іванна

     В Україні ЧОТИРИ АЕС + Чорнобильська .

     • Марія

      Я про район-Рівненська і Хмельницька!

    • Олександр

     Повністю підтримую.

 • Галина

  Читаючи ці коментарі найбільш вражає те, що священник бере в таких справах участь. Мені здається що батюшки повинні бути сторонники у будь яких обговорюваннях, а ось о. Олександр бере дуже активну участь у всіляких коментарях у соц мережі, чого не скажеш про о. Олега. Ніхто ніколи не чув щоб о. Олег закликав людей до політики, чи обговорював після служби за кого голосувати перед виборами, , він має свою позицію і не приймає участь у таких брудних справах, за це його і поважають.

  • Марія

   Так, Ви праві. Релігія не повинна вмішуватись в політику! Я вірую в Бога, а не в священника. Священника я можу вибрати, Бога-ні! Не буду нічого писати про о. Олександра та про о. Олега, я їх не знаю. Але впевнена: що тільки в об”єднанні, тільки разом – ми сила!

   • Іванна

    Погоджуюсь. Релігія не повинна вмішуватись в політику! І такі священники , як о.АЛЕКСАНДР не повинні вказувати кого нам обирати – це не їх парафія . Замість об’єднання – вони нас роз’єднують , сіють ворожнечу , розбрат . А це вже ДІСТАЛО !

  • Олександр

   Пані Галина, а чи не отець Олег балотувався на останніх місцевих виборах в районну раду, посівши почесне шосте місце та привівши в раду отця Олексадра і цим самим збільшивши ворожу фракцію регіонів на один мандат в районній раді. Я впевнений, що він добре це розумів, але особисті амбіції вищі.

   • Галина

    У Вас фальшива інформація, про що Ви говоритие, де ви бачили у списку виборців прізвище Гаркавий. У Вас недостовірна інформація нажаль. Наклепи……….-

    • Олександр

     Шановна, ВИ поплутали праведне з грішним-список виборців зі списком кандидатів в депутати у виборчому бюлетені. Ви тоді напевне декілька років спали. Увесь Мізоч знає, що в 2010 році, жовтні місяці були вибори до місцевих рад, де по Мізоцькому округу від ВО “Свобода” висуванцем був Гаркавий Олег. Зайняв він аж 6 місце, але цим він забезпечив перемогу Олександра Карп”юка-висуванця ПР. А якби о. Олег не балотувався, то однозначно перемогу здобув би або Лиморенко Юрій (2 місце), або Лахман Наталія(3 місце) По голосам:
     1) Карп’юк Олександр – 377 голосів
     2) Лиморенко Юрій – 344
     3) Лахман Наталія – 318

     6) Гаркавий Олег – 201 Запитайте про це у отця Олега, якщо мені не довіряєте.

 • Іванка

  Читаю коментарі і мені стає соромно….. соромно за рідне селище…. Вся Україна хоронила своїх героїв, у кожній області від Закарпаття до Донецька ховали хлопців, які так і не побачили життя, а ви тут робите з похорону хлопця цілий роман обговорень??? Да яка уже різниця хто його хоронив? яка різниця якою мовою молилися за його душу???? Ви приземлені егоїстичні люди!!!! Подивіться навколо, невже зараз найважливішим питанням є яка церква, якою мовою люди моляться??? БОГ ОДИН!!! МОЛИТВА ОДНА!!!! А ви своїми розмовами тільки більше розриваєте наших людей, в той час як ми маємо бути одним цілим. Соромно…дуже….

  • петро

   Так чому ти це зрозуміла в кінці цієї непотрібної полемики з твоєю безпосередньою участю! Живи з Богом в душі і любовю до ближнього!!!

  • петро

   Іванка, прошу вибачення за комент! Я адресував його Іванні, яка змішала в купу всіх праведних і грішних!!! Підтримую тебе на 100%! А Іванна хай вмиється вранішньою росою, може тоді прийде культура мовлення, вихованість і прозріння!!!

 • Lidia Demchuk

  А мені соромно читати коментар Іванки. Суть проблеми не в тому на якій мові відспівували нашого героя, а відспівували ті хто підтримує убивць і морально і матеріально та ще й намагається зробити політичну акцію з цієї сумної події. Дитинко, оглянься навколо і не очима вашого пастиря, а своїми подивись на все це….

  • Іванка

   Я не підтримую ніякого пастеря. Церква ні в якому її вигляді не понина бути причиною сварок.

X