Рятувальники обійшли усі будинки в двох селах здолбунівщини

0 376
Здолбунівський район, Коршів, Дермань
Рятувальники обійшли усі будинки в двох селах здолбунівщини

Працівники Територіального управління МНС у Рівненській області разом зі сільськими депутатами провели рейдову сіл Дермань-1 та Коршів на Здолбунівщині.

Рятувальники перевіряли протипожежний стан житлового сектору, аби попередити пожежі та загибель на них людей. Нещодавно в цих населених пунктах за одну добу внаслідок пожеж загинуло двоє людей.

За словами першого заступника начальника обласного Управління МНС підполковника Сергія Крука, головні причини пожеж, на яких гинуть наші громадяни, — несправність електромережі та пічного опалення, людська необережність, пустощі залишених без нагляду дітей тощо.

— Подібні рейди в області проводять щомісяця. Рятувальники спілкуються з людьми, пояснюють, як уникнути лиха. Особливої уваги потребують малозабезпечені та багатодітні сім’ї.

Здолбунівщина, Коршів, Дермань
Будинки у селах Здолбунівщини

Під час подвірного обходу будинків, рятувальники нагадали жителям приватних будинків про суворе дотримання правил безпеки у побуті та роздали листівки із порадами, як запобігти біді, — каже начальник прес-служби ТУ МНС Микола Прокопчук.

Сьогодні рятувальники обстежили всі житлові будинки двох сіл. Інформацію про недоліки і надання практичної допомоги направили у сільську раду. Для того, щоб селяни не забували, як поводитися з вогнем, у сільраді виділи спеціальне приміщення, обладнане наглядною агітацією. Там громадські інструктори проводять заняття з населенням.

— Зима саме «у розпалі», але щоб ви почувалися в своїй оселі, як у фортеці, зверніть увагу на стан опалювальних та електронагрівальних приладів, ще і ще раз перевірте все обладнання, — додає Микола Прокопчук. — Чи відсутня сажа в димоходах та печах, у якому стані протипожежні розділки, чи не занадто близько розміщені від грубки легкозаймисті речі. Не перекалюйте печі, не лишайте їх без догляду. І звичайно, ні в якому разі не дозволяйте малолітнім дітям розпалювати і наглядати за ними. Не користуйтесь електронагрівальними приладами кустарного виробництва.

Джерело : rivnepost.rv.ua

Коментарі
Завантажується...