Самопроголошений антикорупційний комітет нав'язує потрібного їм прокурора Здолбунівщини

Самопроголошений антикорупційний комітет нав’язує потрібного їм прокурора Здолбунівщини

Як відомо, прокурор Здолбунівського району Ігор Ольшанецький невдовзі залишить Рівненщину у зв’язку з призначенням на високу посаду в Генеральній прокуратурі. Відповідно, людей не може не цікавити, хто ж стане його наступником.

А оскільки тепер чи не кожен сам собі створює як не сотню, то люстраційний комітет, на останній сесії районної ради вийшов чоловік, відомий у Здолбунові як Валерій Грицюк, назвався представником антикорупційного комітету і представив на розгляд громадськості кандидатуру на прокурора району – такого собі пана Дежнюка. Нічого певного не можемо сказати ні про претендента, ні про особу, що його представила, проте сама подія явно вибивається з меж здорового глузду. Адже виходить, що будь-який громадянин тепер може утворити комітет і вимагати призначення свого протеже на посади включно з так званими «силовими» відомствами.

Громада ніяк не відреагувала на це представлення, але надалі треба було б якось обмежувати таку «народну творчість» межами хоча б офіційної реєстрації громадських формувань, які претендують на участь у політичному житті району.

 

 • Наталка

  Це той Грицюк, який здійснив свого часу розбійний напад на будинок Царука?

  • Лео.

   це той,який ходить в Генеральской форме?

   • Ivan Perebiynis

    Той самий , і що хтось його дійсно сприймає як нормального .

 • Анна

  а чому антикорупційний комітет “самопроголошений”? по всій Україні створюють так звані люстраційні комітети. і в Рівному створили і офіційно зареєстрували. це вимога народу, щоб посадовців призначали за погодженням з громадою ЧЕРЕЗ ПРОЦЕДУРУ ЛЮСТРАЦІЇ.декількох керівників силових структур рівненщини призначили без такої процедури, що викликало обурення, як наслідок деяких звільнили. а тут, людина прийшла на сесію районної ради для схвалення чи заперечення, будь хто міг висловити свою думку, запропонувати кандидатуру, і знову “комусь” не так.

  • Вимога якого саме народу? Цей комітет у Здолбунові зареєстрований? Ні. Народ вимагав люстрації повної та прозорого визначення кандидатів на посади. Хтось в кого цікавився про кандидатуру Дежнюка? Хто вповноважував Валерія Грицюка цю кандидатуру пропонувати? Насправді все просто: коли “людина приходить на сесію” і позиціонує себе як “антикорупційний комітет”, то я чогось не розумію… Хто в тому комітеті? А то народ навіть не знає імена тих “антикорупціонерів”, а вони вже свого прокурора висувають.
   Надалі варто робити, на мою думку, наступним чином – створюється “сотий по рахунку комітет”, то будьте ласкаві у хоча б одному ЗМІ опублікувати список “люстраторів” і почути думку НАРОДУ, кого б вони хотіли бачити в том комітеті, а то якось “непрозоро” у вас виходить.

 • Вова

  да-да той самий

 • Володимир

  А я знаю дуже порядну людину, здолбунівчанина, який свого часу був прокурором у Кузнецовcьку. Це Олег Зуйков. Чому б його не запропонувати на посаду прокурора району ?

X