Самопроголошений антикорупційний комітет нав’язує потрібного їм прокурора Здолбунівщини

0 219
Самопроголошений антикорупційний комітет нав'язує потрібного їм прокурора Здолбунівщини
Самопроголошений антикорупційний комітет нав’язує потрібного їм прокурора Здолбунівщини

Як відомо, прокурор Здолбунівського району Ігор Ольшанецький невдовзі залишить Рівненщину у зв’язку з призначенням на високу посаду в Генеральній прокуратурі. Відповідно, людей не може не цікавити, хто ж стане його наступником.

А оскільки тепер чи не кожен сам собі створює як не сотню, то люстраційний комітет, на останній сесії районної ради вийшов чоловік, відомий у Здолбунові як Валерій Грицюк, назвався представником антикорупційного комітету і представив на розгляд громадськості кандидатуру на прокурора району – такого собі пана Дежнюка. Нічого певного не можемо сказати ні про претендента, ні про особу, що його представила, проте сама подія явно вибивається з меж здорового глузду. Адже виходить, що будь-який громадянин тепер може утворити комітет і вимагати призначення свого протеже на посади включно з так званими «силовими» відомствами.

Громада ніяк не відреагувала на це представлення, але надалі треба було б якось обмежувати таку «народну творчість» межами хоча б офіційної реєстрації громадських формувань, які претендують на участь у політичному житті району.

 

Коментарі
Завантажується...