СБУ Здолбунівщини закликає повідомляти про ознаки сепаратизму в районі

0 451

Шановні жителі Здолбунівщини!

У зв’язку із поширенням фактів сепаратизму, посяганням на територіальну цілісність та недоторканість України, активізацією дій незаконних збройних формувань, по всій території країни посилено заходи  щодо боротьби із тероризмом.

Здолбунівським міжрайонним відділом УCБУ в Рівненській області у взаємодії з іншими правоохоронними органами, вживаються активні заходи з недопущення, в тому числі диверсійно-розвідувальними групами країни-агресора, дестабілізації ситуації в районі.

Ваша свідома громадянська позиція може стати на заваді можливим сепаратиським планам.

Просимо всіх громадян сприяти СБУ у боротьбі із сепаратистською та терористичною діяльністю шляхом надання інформації про:

– осіб, які брали участь в діяльності незаконних збройних формувань так званих «ДНР/ЛНР» чи допомагали їм в будь-який інший спосіб;

– загрози вчинення терористичних актів;

– осіб, які здійснювали вербування жителів регіону у якості найманців для участі в бойових діях на сході України у складі бандформувань; 

– факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб.

Тільки спільними зусиллями ми зможемо швидко та ефективно протистояти загрозам безпеці нашого району.

Звертайтеся в Здолбунівський МРВ Управління СБУ в Рівненській області  за телефоном чергового (03652) 2-50-92, або за адресою: м. Здолбунів Рівненської області, вул. Шкільна, 2а.

Коментарі
Завантажується...