Село на Здолбунівщині відсвяткувало 475 річницю

0 296

fc1abc4a-1ea6-47e8-8a47-f0f631f85d8f12 червня 2016 року в клубі села Стеблівка відбулося свято села, Стеблівка святкувала свій 475-й день народження. Начальник відділу культури і туризму Здолбунівської райдержадміністрації Елеонора Стеценко привітала всіх присутніх зі святом і побажала жителям сільської громади міцного здоров’я, злагоди в родинах, віри в краще майбутнє свого села і всієї України. Голова сільської ради Кравець Роман Васильович  подякував усім за наполегливу працю та побажав односельцям Божих благословень і  довгих років життя, а Україні мирного неба та духовного і економічного процвітання. З   вітальним словом перед глядачами виступила представник ТОВ «АГРО – консалт» Александера Волтерса – Наталія Юріївна Алексійчук.

6c7fc5aa-83e9-40c3-b8c9-ddb2b89396feСвято розпочалося з літературно-музичної композиції у виконанні  дітей учасників гуртка художнього читання клубу с. Стеблівка. Учасники  жіночого ансамблю виконали пісню «Молитва за Україну». Хвилиною мовчання глядачі вшанували всіх хто в різні роки загинув за незалежність України.  Аматори дарували пісні всім воїнам землякам учасникам АТО та їхнім матерям.

e49dec91-d2f5-483e-9d17-84e78b56fd9cПеред односельчанами виступив представник роду поетів села Стеблівки Петрук Василь Петрович, який розповів про походження та історію села, а жіночий ансамбль заспівав пісню на слова Василя Петрука «Пісня про рідне село». В подарунок письменнику, якому виповнилося цього року 65 років, була виконана інсценізація «Дві куми». Зі сцени лунали привітали з днем народження всіх іменинників які народилися цього місяця, в подарунок їм прозвучала пісня, яку виконали Тамара Голуб та Софія Махамуха «На зорі мене мамо збуди». Ведучі згадали всіх, від найменшого до найстаршого жителя, ювілярів, багатодітні сім’ї та родини, які саме у цей день святкували річницю подружнього життя, багатодітні сім’ї. Під кінець свята Банацька Олена прочитала гумореску «Хазяїн». Закінчилося свято представленням водевілю «Хто сміється тому не минеться».

0331b180-d5fa-440e-a1b6-d6b1dabaaf9aУсі присутні на святі мали змогу переглянути виставку «Стеблівка на карті маленька краплинка», яку підготувала завідуюча бібліотекою Анжела Вільчик, а також народознавчу світлицю в клубі с. Стеблівка в якій представлені унікальні експонати яким понад 100 років.

Коментарі
Завантажується...