Сесія Здолбунівської районної ради: без політики і протистоянь

0 256
Сесія Здолбунівської районної ради: без політики і протистоянь
Сесія Здолбунівської районної ради: без політики і протистоянь

Після останньої сесії Здолбунівської районної ради і бурхливих подій, пов’язаних з висловленням недовіри голові районної державної адміністрації Віталію Шулю, дехто очікував продовження емоційного протистояння і на наступних засіданнях. Проте сесія відбулася спокійно і конструктивно.

Центральним питанням, звісно, був звіт голови районної ради Василя Тимощука. Враховуючи не такий уже й значний вплив ради на управлінські процеси в районі і якісно підготовлену презентацію звіту, це питання було розглянуте й проголосоване в спокійній робочій атмосфері. Хоча деякі цікаві речі все ж прозвучали. Зокрема, досі не прийнята в експлуатацію добудована ще два роки тому Будеразька ЗОШ. Що стосується добудови пантеону в Гурбах, то, хоч 44 тис.грн. авансу зареєстровані в казначействі, все ж не проплачені. Враховуючи мізерну кількість днів, які залишилися до завершення фінансового року, навряд чи ці проплати вже будуть здійснені. Принагідно скажемо, що сесія підтримала звернення депутатів Березнівської районної ради до Президента і Кабінету Міністрів з приводу того, що Державна казначейська служба України блокує здійснення платежів місцевими бюджетами. Хоча жодних ілюзій щодо результативності даного звернення ніхто не має – за майже два роки кричущої ситуації, коли кошти місцевих бюджетів використовуються для проплат державного бюджету, жодні звернення на уряд не вплинули.

Цікавим було питання «Про проект Програми економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2014 рік». При мізерності місцевих бюджетів складно говорити про реалізацію серйозних проектів, проте з програмою кожен бажаючий може ознайомитися на сайті районної ради, а депутатам запропоновано вносити до неї пропозиції. Прийняти програму з доповненнями і уточненнями планується в лютому. Для розуміння: жоден об’єкт у районі не буде збудований чи відремонтований, поки його немає в програмі, оскільки навіть виготовлення проектно-кошторисної документації вимагає наявності об’єкту в програмі. Тому депутатам слід добре подумати і включити до програми всі можливі об’єкти.

Можливо, й не найважливіше, але правильне питання порушив у «Різному» депутат Сергій Кондрачук. Уже неодноразово на різноманітні заходи й концерти квитки «розповсюджуються» серед бюджетників району – освітян, бібліотекарів, працівників культури. Останньою краплею став продаж п’ятдесятигривневих квиточків на концерт кількох колективів у Здолбунові. Колективи непогані, концерт справді був гарний, але примусовим продажем квитків людям, які станом на середину минулого тижня ще не отримали авансу за грудень, їх до високого мистецтва не долучиш.

Про окремі важливі питання, які розглядалися на сесії, редакція сайту найближчим часом підготує окремі матерівали.

Коментарі
Завантажується...