Шевченко живе і промовляє : вечір з нагоди дня народження Генія провели у смт.Мізоч

0 296

IMG_292710 березня в актовій залі Мізоцької селищної ради відбувся літературно – музичний вечір «Він живе в народі як і «Заповіт» з нагоди 202 – ї річниці від народження Т.Г.Шевченка.

       Розпочався захід  віршованою  історією про життя та творчість Шевченка. Ведучі – учні Мізоцького НВК Анастасія Овдіюк та Олександр Шелест  запросили  присутніх у царство поезії – вогника, схожого на полум’я свічки, що запалює душу людини. У виконанні дуету «Душі криниця» (Надії Овдіюк та Світлани Денищук) звучала пісня «На високій дуже кручі» під акомпанемент Віктора Устянчука. Твори Кобзаря до уваги глядачів  представили  учні – переможці шкільного конкурсу: Діана Бондарчук та Юлія Чепик, а також учасниця районного огляд – конкурсу Марія Данилюк.

IMG_2916Надав вечору яскравого  забарвлення і ансамбль маленьких бандуристів Мізоцької музичної школи (керівник Жанна Ковальчук). Дітки виконували пісні «Деревце роду», «Пісенька Джури» а також «Зацвіла в долині» на слова Т.Г.Шевченка. Вразив усіх своїми власними віршами і учасник ансамблю – Владислав Дудяк. Проникливі слова його поезії зірвали овації глядачів.

IMG_2923      Завершенням літературно – музичного вечора було виконання  «Молитви за Україну» квартетом БК у складі: Світлани Денищук, Надії Овдіюк, Віктора Устянчука та Анатолія Ольховця, а також багатьма глядачами.

          IMG_2924Тематичну виставку книг  Великого Кобзаря «Свіча, запалена від серця» підготували працівники Мізоцької  міської  бібліотеки.

        IMG_2931Квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченку в селищному парку поклали  працівники селищної ради: голова Похилюк Б.Ю., секретар виконкому Кондратюк О.В., діловод  Домащук Л.М., завклубом с.Озерко Шебуня Г.В., керівник КЗМП «Зоресвіт» (відділ у справах молоді та спорту  райдержадміністрації) Терещенко О.Г., зав.бібліотекою  Пальчевська О.В. та директор БК Овдіюк Н.М.

Коментарі
Завантажується...