Школа на Здолбунівщині і далі працюватиме з в.о. директора

0 378

За коротким повідомленням Здолбунівської районної ради про те, що сесія в понеділок не відбулася через відсутність кворуму, приховані неабиякі пристрасті, що вирували як під час спроби цю сесію провести, так і напередодні і після неї.

Бо в порядку денному позачергової сесії було питання про призначення Миколи  Тимощука директором Уїздецької школи. Саме його кандидатуру депутати вже відмовилися підтримати минулого року, про що наш сайт писав http://zdolbuniv.com/narodna-trybuna/zdolbunivska-osvita-kadrovyj-holod-chy-uspishnyj-moderator-tymoschuk.html. Після провального голосування начальник відділу освіти Ігор Антонюк все ж призначив Тимощука керувати школою, лише з додатком «виконувач обов’язків». Проте вічно так тривати не могло, і цього року конкурс було оголошено знову, але вже за новими правилами. Однак правила нові, а от ненова кандидатура Миколи Тимощука була єдиною на цьому конкурсі. Відповідно, він і став переможцем. Чому не було конкурентів? Та після всіх скандалів і після того, як зі школи взагалі пішла колишня директорка Оксана Кравчук, ніхто не хоче конкурувати з так наполегливо поштовхуваним братом колишнього голови районної ради.

Цього разу до сесії питання не дійшло. Кворуму не зібрала комісія з питань освіти, культури, охорони здоров я, молодіжної політики, фізкультури та спорту, а комісія з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження спробувала проголосувати питання призначення Тимощука, проте голосів «за» було лише два. Причому результат був передбачуваний, бо з п’яти членів комісії було лише троє, один з них голосувати не міг – конфлікт інтересів Василь Тимощук, рідний брат претендента, озвучив перед голосуванням.

Наразі рішення не прийняте. Слово «саботаж» прозвучало від когось з депутатів, але навряд чи відсутність кворуму була спланованою акцією опонентів братів Тимощуків. Швидше збіг обставин. Зрештою, невдовзі побачимо, чи готові депутати, зібравшись на повноцінні засідання комісій і сесію, підтримати переможця конкурсу на посаду директора школи в Уїздцях.

Коментарі
Завантажується...