Школяр зі Здолбунівщини “заклав” знайомих злочинців

0 256
На Здолбунівщині школяр допоміг міліціонерам розкрити злочин
На Здолбунівщині школяр допоміг міліціонерам розкрити злочин

Завдяки інформації, яку надав семикласник, вдалося розкрити крадіжку ноутбука. За допомогу правоохоронцям Іван Нетецький отримав подяку від очільника районної міліції.

У листопаді 2014 року до міліції звернулася 33-річна жителька с. Гільча Здолбунівського району та повідомила, що з її будинку викрали ноутбук. При огляді місця події будь-яких слідів проникнення до житла експерти не виявили. Міліціонери відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка).

Про місце знаходження викраденого ноутбука міліціонерам, які навідалися до школи, розповів однокласник потерпілого. Школяр мимоволі згадав, що у його знайомих хлопців невідомо звідки з’явився ноутбук. Завдяки цій інформації правоохоронці встановили причетність до крадіжки товаришів потерпілого. Неповнолітні зловмисники часто навідувалися в гості і знали місце схову ключа від будинку.

– Вчинок семикласника заслуговує на повагу, — зазначив начальник Здолбунівського районного відділу міліції майор міліції Олександр Панасюк. — Керівництво Здолбунівського РВ УМВС висловлює щиру подяку батькам, а також вчителям навчального закладу за виховання гідного підростаючого покоління.

Ярослава Ногачевська,

Здолбунівський РВ УМВС

За матеріалами takeinfo.net

Коментарі
Завантажується...