Штаб Порошенка на Здолбунівщині очолив екс-голова райдержадміністрації Любомир Кінах

0 304
Штаб Порошенка на Здолбунівщині очолив екс-голова райдержадміністрації Любомир Кінах
Штаб Порошенка на Здолбунівщині очолив екс-голова райдержадміністрації Любомир Кінах

Соціологічні опитування вперто демонструють майже беззаперечну перевагу на президентських перегонах Петра Порошенка. Як би хто не ставився до шоколадного короля України, його президентство – справа майже вирішена. І в цьому контексті всіх цікавить, хто після перемоги буде уособлювати владу в районі – а це зазвичай той, хто керує штабом, або люди з його команди.
Отже, штаб Порошенка на Здолбунівщині очолив Любомир Кінах, колишній голова Здолбунівської районної державної адміністрації. Як відомо, Любомир Ярославович був одним з перших рухівців нашого району, пізніше тривалий час розвивав власну справу, відійшовши від активного політичного життя. Повернувся на хвилі помаранчевої революції, відразу змінивши членство в Українській Народній Партії на набагато перспективнішу в той час «Нашу Україну», що й дозволило йому з приходом до влади в області Віктора Матчука стати керівником району. Коли ж ситуація з «Нашою Україною» перестала бути цікавою з точки зору кар’єри, на вибори 2012 року Любомир Кінах разом зі своїми політичними партнерами Сергієм Кондрачуком та Василем Тимощуком працював уже під брендом «Удару», хоча сам був висунутий від «Нашої України». Агітаційну кампанію вів не за себе, а за Тимощука. Наразі невідомо, чи є Кінах членом «Удару», оскільки районна організація такої інформації не підтверджувала, проте й не спростовувала.
Враховуючи можливість позачергових парламентських виборів і повну відсутність структур Порошенкової «Солідарності» в районі, не виключено, що невдовзі ми побачимо пана Любомира в лавах саме цієї політичної сили.

Коментарі
Завантажується...