Сполучення Рівне-Цурків відтепер під депутатським контролем

0 428
Сполучення Рівне-Цурків відтепер під депутатським контролем
Сполучення Рівне-Цурків відтепер під депутатським контролем

До народного депутата України Валентина Королюка звернулися мешканці сіл Спасівської сільської ради.

Звернутися до депутата селян змусило вкрай незадовільне перевезення маршруткою сполучення Рівне – Спасів. Серед скарг мешканців сільради – постійна переповненість маршрутки. Також перевізник може собі дозволити зменшити без будь-яких пояснень кількість рейсів; і жителі згаданих сіл змушені іти пішки до сіл Уїздець, Кунин, Мізоч, щоб хоч якось доїхати до Рівного. До того ж автомобілі маршруту в аварійному стані й глохнуть посеред дороги – навіть зафіксований випадок загоряння мікроавтобуса на ходу.

Телефонні дзвінки мешканців до перевізника залишились без реакції. Він або кладе трубку, аби вимикає телефон. Не допомогли й звернення до представників влади.

Тому люди й звернулися до Валентина Королюка з проханням вплинути на ситуацію. Валентин Королюк взяв проблему перевезення пасажирів маршрутом Рівне – Цурків на особистий контроль і звернувся в управління інфраструктури та промисловості облдержадміністрації з вимогою втрутитися в ситуацію. Адже саме в компетенції цього управління перебуває забезпечення населення якісним транспортним сполученням. Якщо чиновники не реагують на скарги від мешканців Спасівської сільської ради – з народним депутатом такий номер не пройде: або перевізник забезпечить нормальне транспортне обслуговування, або нехай чиновники зроблять усе, щоб замінити такого горе-перевізника.

Прес-служба Народного депутата Валентина Королюка

Коментарі
Завантажується...