Священика зі Здолбунівщини “Миротворець” звинувачує в діях, спрямованих проти національної безпеки

0 462

Нещодавно священик російської православної церкви в Україні Василь Начев, що має парафію в Глинську, був викликаний на допит до Служби Безпеки України. Після цього він започаткував флешмоб, закликавши своїх однодумців підтримати московську церкву і написати «Готовий до виклику в СБУ». Наразі сторінка отця Василя у мережі Фейсбук ретельно вичищена від фотографій цього антидержавного «флешмобу», але він не залишився непоміченим для організації «Миротворець».  Центр «Миротворець» – неурядова організація, що займається дослідженням ознак злочинів проти основ національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку.

Створений навесні 2014 року в рамках роботи волонтерської групи «Народний тил» групою науковців та фахівців з питань дослідження згаданих злочинів як таких, що становлять істотну загрозу українській державі та суспільству.

Завданням центру є надання інформаційно-консультативної допомоги органам виконавчої влади з метою остаточного встановлення миру та злагоди в Україні. В своїй роботі особливу увагу Центр приділяє проявам терористичної та сепаратистської діяльності на території України.

Центр працює в партнерстві з СБУ, Генштабом ЗСУ, МВС України, Державною прикордонною Службою та Державною пенітенціарною Службою.

Девізом інтернет-сайту Центру, та Центру як такого, є латинський вислів «Pro bono publico» (укр. Заради суспільного блага).

Так от Василь Начев включений до бази даних «Миротворця». Це, звичайно, винятково для патріотичного Здолбунівського району, але така честь доволі сумнівна.

Коментарі
Завантажується...