Нещодавно священик російської православної церкви в Україні Василь Начев, що має парафію в Глинську, був викликаний на допит до Служби Безпеки України. Після цього він започаткував флешмоб, закликавши своїх однодумців підтримати московську церкву і написати «Готовий до виклику в СБУ». Наразі сторінка отця Василя у мережі Фейсбук ретельно вичищена від фотографій цього антидержавного «флешмобу», але він не залишився непоміченим для організації «Миротворець».  Центр «Миротворець» – неурядова організація, що займається дослідженням ознак злочинів проти основ національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку.

Створений навесні 2014 року в рамках роботи волонтерської групи «Народний тил» групою науковців та фахівців з питань дослідження згаданих злочинів як таких, що становлять істотну загрозу українській державі та суспільству.

Завданням центру є надання інформаційно-консультативної допомоги органам виконавчої влади з метою остаточного встановлення миру та злагоди в Україні. В своїй роботі особливу увагу Центр приділяє проявам терористичної та сепаратистської діяльності на території України.

Центр працює в партнерстві з СБУ, Генштабом ЗСУ, МВС України, Державною прикордонною Службою та Державною пенітенціарною Службою.

Девізом інтернет-сайту Центру, та Центру як такого, є латинський вислів «Pro bono publico» (укр. Заради суспільного блага).

Так от Василь Начев включений до бази даних «Миротворця». Це, звичайно, винятково для патріотичного Здолбунівського району, але така честь доволі сумнівна.

X