Священики перемогли чиновників, матч зібрав 83 тисячі гривень на лікування дитини зі Здолбунівщини

0 321

На здолбунівському стадіоні давно не було такого ажіотажу, як у несподівано погожий осінній недільний день. Доля світового футболу не вирішувалась, звісно, але матч був і цікавий, і дуже потрібний. У першу чергу маленькій дівчинці, Софійці Кваснюк з Кунина. Адже всі зібрані кошти – а їх виявилося вісімдесят три тисячі! – були передані Іванні Кваснюк, мамі дівчинки, на лікування важкої хвороби дочки.

А гравцями були дві команди – представників влади Здолбунівщини і священнослужителів УПЦ Київського Патріархату. Ідея такого матчу з’явилась кілька місяців тому, коли голова Здолбунівської районної ради Олег Дацюк і керуючий Рівненською Єпархією УПЦ КП Архиєпископ Рівненський і Острозький владика Іларіон зустрілися під час подібного благодійного матчу в Дубно. Тоді й домовились, що наступним буде Здолбунів. Організатором виступив благодійний фонд «Любіть Україну», президентом якого є Михайло Корилкевич.

І от сьогодні матч відбувся. Люди на трибунах весело обговорювали знайомих держслужбовців і священиків. Шоу вдалося чудове! Перемогла команда священиків, і це дуже сподобалось публіці. Адже українська церква продемонструвала сучасність і адекватність викликам часу, а головне – готовність допомагати тим, хто того потребує. Рахунок 3:1 можна назвати розгромним, але в даному випадку справді не було ні переможців, ні переможених. Бо головна мета – допомога дитині. І її досягнуто з успіхом!

Пропонуємо вам фоторепортаж з цього чудового матчу.

Коментарі
Завантажується...