1_951Сьогодні, 22 січня 2016 року, у День Соборності України, голова районної ради Олег Дацюк, голова райдержадміністрації Сергій Кондрачук, секретар Здолбунівської міської ради Валентина Капітула, працівники Здолбунівського районного будинку культури, відділу культури і туризму, працівники Здолбунівського районного військового комісаріату, члени громадської організації «Здолбунівська спілка учасників бойових дій та АТО (УВО)»,  волонтери та інші небайдужі люди вшанували пам’ять загиблого воїна – земляка Василя Жука.

Присутні поклали квіти до могили полеглого Героя, який загинув 24 січня 2015 року в районі Бахмутки Донецької області під час мінометного обстрілу блок-посту в зоні  АТО. Хвилиною мовчання вшанували його пам’ять  та заспівали гімн України.

     Віддавши шану загиблому Герою, представники районної влади та громадськість відвідали ЗОШ № 5 м. Здолбунів, де здійснили покладання квітів до меморіальних дошок Симону Петлюрі та загиблому учаснику АТО Олексію Сапожнікову. Після чого  всі бажаючі  мали змогу оглянути  виставку “За нашу і Вашу свободу”. На виставці, цікавий екскурс в історію розповів директор Здолбунівського краєзнавчого музею Олег Тищенко.

  • Andrew

    “Присутні поклали квіти до могили полеглого Героя, який загинув 24 січня 2015 року в районі Бахмутки Донецької області під час мінометного обстрілу блок-посту в зоні АТО”…

    Рік часу минув… як сьогодні пам”ятаю слова майора про бойові втрати… Перепитав:”Вася Жук???? Молодий такий????? Ми ж в одній школі вчились, бути такого не може!!!!”. Майор стиснув губи та болісно опустив очі….
    А чому не можна в день роковин загибелі Героя, чи будь-яку іншу його визначну дату прийти і віддати шану??? Для чого пов”язувати сюди День Соборності??? Для чого весь цей піар?…
    До автора – копіювати інфо про земляка-здолбунівчанина з сайту вікіпедія це не тільки не професіонально, а й соромно!

X