У голови Здолбунівської РДА Віталія Шуля новий заступник

0 289
У голови Здолбунівської РДА Віталія Шуля новий заступник
У голови Здолбунівської РДА Віталія Шуля новий заступник

Оскільки останнім часом у Здолбунівській районній державній адміністрації повне безвладдя, виникало багато питань щодо адекватного функціонування цього органу державної влади. Адже і Олександр Федорук, і Михайло Корилкевич, які працювали заступниками голови, написали заяви на звільнення ще 23 січня. Сам голова, Віталій Шуль, тривалий час узагалі невідомо де перебував.

Звісно, так довго тривати не могло – і ось уже на засіданнях комісій районної ради в понеділок, 3 лютого, з’явився новий заступник голови. Ним несподівано став Владислав Щавінський, який давно працює на різних посадах у адміністрації. До нього можна ставитися по-різному, проте заперечувати, що він фахівець у своїй галузі, складно. Ми могли б привітати Владислава Рішардовича з посадою, але в ситуації, коли влада регіоналів на місцях сприймається як ворожа й мало що не окупаційна, він, ставши частиною цієї влади, втратив у очах багатьох людей заслужену протягом життя повагу. За попередні два дні багато хто бачив, з якими словами зверталися до Щавінського депутати. Зокрема, депутат районної ради Федір Єфімчук, вчитель з Дерманя, сказав, що ще два місяці тому дав слово – не подавати руки жодному регіоналу, і тому тепер не подасть її і Щавінському. Між ними вибухнула суперечка, яка, проте, завершилася мирно.

До речі, сам Владислав Щавінський теж депутат – він став ним за списками «Сильної України». І хоч наразі за наявною інформацією членом Партії регіонів він не є, погодившись на посаду заступника, та ще й у такого «популярного» голови, яким є Віталій Шуль, взяв на себе відповідальність за все, що роблять регіонали в країні.

Коментарі
Завантажується...