У храмі в Новосілках вперше провели службу Божу священики УПЦ Київського Патріархату

0 185
Фото користувача Alex G. Kozachok з сервісу Panoramio
Фото користувача Alex G. Kozachok з сервісу Panoramio

Новостворена громада УПЦ Київського патріархату в селі Новосілки Здолбунівського району Рівненщини зайшла в приміщення храму після проведення імпровізованого референдуму щодо підпорядкування приміщення церкви, про це повідомляє radiosvoboda.org.

З майже двохсот учасників опитування 190 проголосували за київский патріархат, 4 – за УПЦ (МП), чотири бюлетені визнані недійсними.
Приміщення церкви в Новосілках «де-юре» не належить жодній конфесії. Жителі села збудували Свято-Чудо-Михайлівський храм у 90-му році.

Районна влада запропонувала провести приватизацію церковної споруди не релігійною громадою, а громадою села. Відтак храм належатиме тій конфесії, яку в селі підтримає більшість людей.

У Новосілках 346 виборців, з яких близько півсотні відвідують протестантські зібрання. На опитування прибули 198 жителів, з них 96% висловилися за перехід до УПЦ КП. Після голосування люди ухвалили рішення звернутися до влади з проханням про зняття з реєстрації релігійної громади Свято-Чудо-Михайлівської парафії УПЦ.

Представники Московського патріархату повідомили районній владі, що теж боротимуться за храм.

Відео “Радіо Свободи” можна переглянути за ЦИМ посиланням

Коментарі
Завантажується...