У Гурбинському монастирі вперше за історію обителі звершено Таїнство Вінчання

0 334
У Гурбинському монастирі вперше за історію обителі звершено Таїнство Вінчання

22 жовтня 2017 року Божого, у неділю 20-ту після П`ятидесятниці, в Свято-Воскресенському Гурбинському монастирі вперше за історію обителі було звершено Таїнство Вінчання.

Цього дня до головного Свято-Воскресенського храму обителі поєднати благодаттю Святого Духа свої життєві шляхи прийшли вірні чада Православної Церкви – Олександр та Ольга.
Чин Таїнства очолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Марка (Лісного).
Після уставного многоліття молодому подружжю до них звернувся зі словами проповіді намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда).
Отець Онуфрій у своєму слові від імені братії монастиря привітав подружжя та зазначив: “Сьогодні ми надзвичайно раді з вашого спільного рішення поєднати свої долі не просто державною реєстрацією, але отримавши Боже благословення вашого подружжя через Таїнство Вінчання, і зробити це саме у стінах нашої обителі. Свята Православна Церква навчає, що сім`я – це мала домашня Церква, яку ви сьогодні розпочали будувати. Наш монастир також ще розбудовується і ви сьогодні долучилися до цього, бо не лише заклали наріжні камені вашого подружнього християнського життя, але й вклали ще одну молитовну духовну цеглину у стіни нашої обителі, оскільки сьогодні вперше за всю історію тут було звершене Таїнство Вінчання. Тому ми ж в свою чергу завжди молитимемося, щоб жодні буремні негаразди не похитнули вашого подружжя і не завадили розбудові вашої домашньої Церкви на каменях віри, надії, любові, миру, злагоди та взаємопорозуміння.”
Прес-служба Свято-Воскресенського Гурбинського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах
Коментарі
Завантажується...