У Мізочі головний міліціонер області вручив пенсіонерам телефони, а дітям – книги

0 186
У Мізочі головний міліціонер області вручив пенсіонерам телефони, а дітям - книги
У Мізочі головний міліціонер області вручив пенсіонерам телефони, а дітям – книги

Відразу одинадцять новеньких мобільних телефонів отримали пенсіонери Здолбунівщини з рук головного міліціонера Рівненщини Василя Лазутка. А Парасці Самсоновій генерал вручив ще й букет жовтих гербер та привітав її з днем народження з найкращими побажаннями здоров’я та дожити до 100 літ, адже у цей день пенсіонерці лише 85.

Вже вкотре керівництво УМВС здійснює адресні подарунки мобільних телефонів самотнім людям похилого віку нашого краю. Це в першу чергу, аби убезпечити їх від різного роду протиправних дій та зловмисників. Адже шахраї, злодії та п’янички, яким часто не вистачає грошей на оковиту, жертвами обирають саме самотніх пенсіонерів. Відбирають у них пенсії, харчі та усіляко знущаються над немічними. Часто старенькі не мають навіть сусідів, бо мешкають відлюдьковато на хуторах, мають проблеми соціального плану та і здоров’я вже не те.

– Тепер буду дзвонить в міліцію, коли побачу когось чужого в селі, – ділиться враженнями Параска Никифорівна з с. Білашів. – Дільничний сказав завтра прийде научить. З чоловіком не живу вже 30 років, а він все приходить, то кричить на мене, то і вдарить може. А як на гроші дурять? Буду дзвонити. Дуже потрібна річ.

А 84–річний Ілля Герасимчук з с. Дермань не тільки подякував генералові за мобільний, а прочитав вірша, який рифмував прямо у залі, де отримував телефон.

PM223image001– Мені серце крається коли повідомляють, що жертвою злочину стають наші пенсіонери, – каже начальник УМВС Василь Лазутко. – Вони ж фактично кинуті напризволяще, коли немає біля них близьких та рідних. Все що у них є – це пенсія, яку вони складають на останній путь. Щирі, довірливі, щедрі вони перші стають жертвами осіб ромської національності, працівників так званих соціальних служб, нероб та злодіїв. Тому ми робимо цю справу щиро сподіваючись, що убезпечимо їх від зловмисників.

Окрім цього не з порожніми руками навідався головний міліціонер області і у Мізоцьку спеціалізовану загальноосвітню школу–інтернат. Туди правоохоронці привезли книги, як нові так і такі, які були вже у вжитку, але охайні та сучасні. Саме так завершилась на Рівненщині акція «Подаруй дитині книгу», ініційована керівництвом УМВС.

Діти, які з різних причин потрапили в стіни спецінтернату неабияк зраділи гостям у формі. Вони без притаманних малечі комплексів спілкувалися з міліціонерами, пили чай з власноруч приготовленими пончиками та фотографувались на пам’ять. Особливо багато запитань було до генерала, якого вони в житті бачили вперше. Василь Лазутко також розпитував їх про життя та навчання. Цікавився їхніми проблемами та подальшими планами.

Окрім яскравих, пізнавальних та сучасних книг, вартові порядку почастували дітей ще й солодощами.

Тамара Лисенко,

СЗГ УМВС України в Рівненській області

Коментарі
Завантажується...