У Мізочі відбувся благодійний концерт «Різдвяна колядо неси людям добро»

0 280
церковний-хор-храму-Різдва-Богородиці-УПЦ-КП
церковний-хор-храму-Різдва-Богородиці-УПЦ-КП

«Звечоріло, затихло все. Але раптом заблисла на темнім небі ясна зірка і світло її побачили усі земні народи. Сповістила вона про народження Месії, Спасителя світу. Зашелестіли крильцями ангели у білих льолях, до неба піднімалася хмарка іскристих сніжинок і під перебіг золотистих Цимбал до хати тихо увійшло Різдво».

Такими словами розпочався благодійний концерт «Різдвяна колядо неси людям добро» який відбувся 11січня 2015 року в Мізоцькому будинку культури.

Бурхливими оплесками зустріли глядачі тріо бандуристів Мізоцької музичної школи у складі Мирослави Мосейчук, Наталії Гаврилюк та керівника колективу Жанни Ковальчук, які виконали «Родинну коляду».

Уже стало доброю традицією в Різдвяні дні проводити свято “Коляди“ і  ми надіялися, що наша зустріч перетвориться на яскраве    обрядове дійство, де  будуть відтворені євангельські оповіді  про    народження Сина Божого, возвеличуватимуть Його у колядках та піснях.

Сподобався гостям свята виступ церковного хору Свято – Різдво Богородичного храму (кер. Н.Овдіюк), який виконав  колядки «Свята ніч» та «Возвеселімся всі разом нині».

Хор храму Різдва Богородиці УПЦ КП (кер. Б.Гаркава) цьогоріч  також приєднався до святкування та подарував присутнім  віншування та  колядки «Спас нам народився», «Чути дзвінок». Колядку «Рай розвивсь» заспівував Микола Кубович.

Концертна програма не обмежилася виступом лише дорослих колективів, а навпаки – найбільше колядок, щедрівок та віншувань долітало з вуст наймолодших учасників.

Порадували  всіх виступ ансамблю «Ангелята» (кер. Б.Гаркава). Дітки колядували, віншували та дарували всім посмішку.

Колектив Мізоцької музичної школи постійно готує на «Коляду» багато нових та маловідомих дитячих колядок. Цей виступ не був винятком. Ансамбль бандуристів (кер. Ж.Ковальчук) виконував колядки «У долині» та «День Різдва».  Ансамбль молодших класів муз школи (кер.І.Мариніна) та старших класів (кер.М.Мосейчук) колядували «Дзвонять дзвони», «Щедрий вечір в добрий час» та інші колядки під теплі оплески глядачів.

Учасники жіночого ансамблю викладачів музичної школи возвеличили Божого Сина, колядуючи «На Свят-вечір» та «Що то за предиво».

Всі присутні чекали виступу ансамблю «Глорія» (кер.Б.Гаркава). Гучні аплодисменти лунали після кожної виконаної колядки – «Бог ся рождає», «Землю Юдейську» та «Шедше тріє царі».

Яскравим доповненням свята став художній номер, виконавцем якого була солістка будинку культури Ольга Максимюк.

Фінальна пісня «Україна колядує» прозвучала у виконанні Наталії Конюшек (ще одна солістка БК). Хореографічний номер до пісні поставила Надія Одарчук, яка, до речі, провела це святкове дійство.

Ну і який же ж це концерт в Мізочі без драматичного колективу! Комедія «Кум мірошник або Сатана в бочці» додала гарного настрою на весь день. Учасники колективу, керівниками якого є Г.Шебуня та О.Кремінський, як то кажуть, «виложилися на повну».

На завершення всього подякували всім  присутнім за теплу атмосферу та той  внесок, який залишили в скриньці з назвою «Підтримаймо наших земляків – солдатів у зоні АТО».

 

Коментарі
Завантажується...