У Новосілках обгворили проблему “Дороги життя”

0 271
У Новосілках обгворили проблему "Дороги життя"
У Новосілках обгворили проблему “Дороги життя”

Днями в селі Новосілки Здолбунівського району відбувся схід села, на який було запрошено керівника громадської приймальні народного депутата Валентина Королюка, депутата обласної ради Ніну Путіліну, а також – гостей з районної та обласної держадміністрацій. А ще схід села передбачав звітування сільського голови Новосілок Михайла Годованюка.

Найбільш актуальним в обговоренні проблем Новосілок вкотре постало питання про ділянку дороги протяжністю 2,28 кілометри, збудувавши яку, село мало б сполучення з сусідніми Тайкурами (Рівненський район). А це, як говорили самі мешканці Новосілок, для них – «дорога життя». Зараз з Новосілок на Рівне маршрутки їдуть через Здолбунів, суттєво подовжуючи маршрут. Чисельність населення села за останні десятиріччя різко зменшилась. Тепер в Новосілках стоять пусткою 72 будинки. Молодь виїздить з села, не маючи ані роботи, ані засобів для існування. Яскравий приклад цієї безвиході – нещодавня крадіжка новенької апаратури з приміщення сільського клубу…

Та сельчани не полишають надії на те, що дорогу до Тайкур їм добудують. Таким чином дорога до обласного центру забиратиме набагато менше часу, а відтак Новосілки цілком можуть стати дачною зоною. За умови будівництва злощасних 2,28 км дороги в Новосілках може розпочатися нове життя – переконані мешканці села.

Відтак Валентин Королюк спрямував відповідне звернення на ім’я голови Рівненської облдержадміністрації. «Дорогу життя», на переконання депутата, потрібно добудувати, адже два кілометри дороги можуть вирішити долю сотень людей. Взагалі, йдеться про питання виживання цілого села. «Сподіваюся, що обласна влада погодиться із аргументами громади та знайде можливість допомогти вирішити проблему», – каже Валентин Королюк.

Прес-служба Народного депутата Валентина Королюка

Коментарі
Завантажується...