У Свято-Воскресенській обителі Архієпископ Іларіон освятив нові кіоти з частками мощей

0 267

8 квітня 2017 року, у Лазареву суботу, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон з архіпастирським візитом відвідав Свято-Воскресенський Гурбинський чоловічий монастир.

В головному храмі обителі владика Іларіон очолив Божественну літургію, на початку якої звершив чин освячення нових кіотів з частками мощей преподобного Меркурія, ігумена Бригинського; святого великомученика і цілителя Пантелеймона; святої великомучениці Варвари, а також храмову ікону Воскресіння Христового.

За богослужінням архіпастирю співслужили: намісник Гурбинського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря ігумен Онуфрій (Ляда); настоятель Свято-Успенського храму с. Добростани (Дрогобицько-Самбірської єпархії) протоієрей Дмитро Борейко; ректор Рівненської духовної семінарії протоієрей Віталій Лотоцький; насельники обителі в священичому сані та духовенство Рівненської, Тернопільської та Львівської єпархій.

Разом з духовенством та парафіянами монастиря молились вихованці Рівненської Духовної Семінарії, а також паломники з Рівного та Львова.

Прикрасив літургію спів парафіяльного хору Свято-Успенського храму с. Добростани під керівництвом регента Михайла Миляна.

За богослужінням підносились молитви за Україну, щоб Господь визволив Українську державу від нашестя чужинців та подав мир і благословення українському народу.

По завершенні відправи архіпастир звернувся до присутніх з повчальним словом та привітав братію та парафіян із знаменною подією у їхньому житті.

Намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) подякував архієрею за візит та очолену ним молитву.

Прес-служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах
Коментарі
Завантажується...