У Здолбунівській ЦРЛ відкрили соляну кімнату

0 172

IMG_7786Соляна кімната в Здолбунові сьогодні прийняла перших відвідувачів, причому зовсім безкоштовно. Адже представники влади, медичний персонал, та й просто пацієнти, які опинилися в правильному місці в правильний час, добрих півгодини перебували в цілющому середовищі цілком безплатно! Навіть бахіли отримали від гостинних господарів!

IMG_7797Нарешті здійснилась мрія головного лікаря Здолбунівської центральної районної лікарні Владислава Сухляка про соляну кімнату! За його словами, мріяти про це він почав відразу після призначення на посаду, адже в Здолбунові працює цементне виробництво, а воно шкідливе для органів дихання. Тепер для лікування сіллю не треба їхати далеко – за 20 гривень ви отримаєте оздоровчий сеанс у рідному місті. Правда, медики кажуть, що таких сеансів для повноцінного ефекту треба з десяток. Та й призначати їх має сімейний лікар, враховуючи діагноз і протипоказання пацієнта. Адже від цього залежить і тривалість, і кількість процедур.

Звісно, найбільш поширеним є використання таких кімнат з профілактичною метою, напередодні сезону застуд. Проте й лікувальний ефект при різних хворобах теж значний.

Соляна кімната стала реальністю завдяки благодійникам, а також допомозі Здолбунівської міської, Копитківської, Здовбицької та Богдашівської сільських рад. Кожен причетний отримав від головного лікаря подяку за свій внесок.

До речі, ветерани російсько-української війни отримуватимуть процедури в соляній кімнаті безкоштовно.

Що ж, проект цікавий. Чекатимемо результатів його реалізації.

Коментарі
Завантажується...