У Здолбунові депутати визнали Народу Раду та відібрали повноваження у РДА

У Здолбунові депутати визнали Народу Раду та відібрали повноваження у РДА

Щойно закінчилась тридцять п’ята сесія районної ради шостого скликання, на якій було розглянуто три запитання:

1. Про визнання Народної Ради України як колегіального органу, уповноваженого представляти інтереси народу України;

2. Про відкликання делегованих повноважень та створення виконавчого комітету;

3. Про внесення змін до Порядку призначення, звільнення, погодження призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад Здолбунівського району, затвердженого рішенням районної ради від 20 грудня 2007 року № 292.

На сесії було присутньо 33 народних обранці, всі рішення було прийнято одноголосно за менш чим пів години.

 • Житель

  Так мені хтось скаже хто входить в ту “Народну” раду??

  • Завтра опублікуємо повнийсписок тих, хто ввійшов. Ввійшли депутати всіх опозиційних фракцій, литвинцівці та частина силькної україни. Не ввійшли депутати-регіонали

   • Борис

    Юра і Сергій пропоную завтра автомайданом до Мельника Якова шоб зрікся посади а тоді в ходить в НР а інакше відповідать вам перед мешканцями за цю хрень.Ганьба .

 • Житель

  хм…я звичайно не прихильник ні влади і не опозиції…але якось тут все “мутно”. Народна рада…а де ж там народ?? Далеко не всі не за опозицію і далеко не всі за владу…ніодного представника дійсно з народа…А так це все з боку виглядає…самі створились,самі вибрались,самі і керуємо…нагадує прихід до влади більшовиків…без виборів і т.д? для фона підтримка громади на мітінгах,але ж мітингі…це не все місто і район.

  • Тут біда в тому, що решта народу просто пасивна і не бере участь ні в яких двіжухах, максимум на кухні обговорює. А во всякі організації і Раді вічно пролазять ті кому це треба реально:) До речі одні і ті самі лиця;)

  • Світлана

   Народна рада – міжфракційне депутатське об’єднання.Всіх цих людей обирали виборці району. А от якби в раду увійшли люди “з народу”, як ви кажете (хоча депутати теж народ))), отоді було б цікаво. Бо хто буде визначати, хто “народіший”? А так усе логічно: депутати, обрані в районі, забирають повноваження в адміністрації, призначеної Януковичем. По-моєму, все так.

 • Віктор

  Литвиновці завжди вчасно вміють підставити зад, як і їхній лідер, щоб лишитися при владі

 • Pingback: На Здолбунівщині влада пишається вчасними виплатами соціальної допомоги | Здолбунів.ком - інформаційний ресурс здолбунівського регіону()

X