У Здолбунові міліція вилучила шприци з "крокодилом" і марихуану

У Здолбунові міліція вилучила шприци з “крокодилом” і марихуану

27 січня міліціонери на вулиці Гончара в Здолбунові у 36-річної Оксани жительки Здолбунівського району виявили та вилучили пакет з речовиною рослинного походження ззовні схожою на марихуану. Вилучене направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС.

Окрім того, нещодавно у Здолбунові під час проведення оперативно-профілактичного відпрацювання, працівники секторів кримінальної міліції у справах дітей та по боротьбі із незаконним обігом наркотиків Здолбунівського районного відділу міліції виявили у 43-річного мешканця села Здовбиця наркотичний засіб. Чоловік мав при собі два одноразові медичні шприци, ємністю по п’ять мілілітрів, які були більш як на половину заповнені речовиною жовтого кольору.

Як пояснив чоловік, наркотики він зберігав для власного вживання, аби іноді «розслабитись».

– Стосовно «наркозберігача» співробітники Здолбунівського РВ УМВС відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 309 КК України (незаконне зберігання наркотичних засобів без мети збуту). Триває досудове розслідування, – зазначає керівник районної міліції Олександр Панасюк.

Про вищенаведені факти повідомляє Ярослава Ногачевська, Здолбунівський РВ УМВС України та СЗГ УМВС України в Рівненській області.

 • Бовдур

  менти знають набагато бiльше точок, та тi ранiше добре кришувались та торгували ширкою безпечно. Може хоч тепер менти почнуть зливати цю мерзоту мiста та пересадять трохи наркодилерiв що б хоч залишитись на своiх постах для того що б дбати тепер за народ. Допоможiть ментам, вивiсiть на сайтi список наркодилерiв, най йдуть до них та садять ту мразь.

  • Я б з радістю вивісив такий список, проте не знаю жодного. Якщо у вас такий список є – діліться, будемо вивішувати.

   • Бовдур

    та у мене нема хоча мiсто знае своiх “героiв” та менти також, у наших силах виховувати дiтей так що би вони не були у рабствi прихотi та залежности вiд цих тварюк та iхнього зiлля. Ми першi хто повинi боротися с отими кабаками де росповсюджують дурь. Туди коктейлю молотова не вистачае що би розсадники роспусти вигорiли вщент та бояться усi бо то заклади власть имущих.

X