У Здолбунові відбулась одна з найкоротших сесій районної ради

0 180
У Здолбунові відбулась одна з найкоротших сесій районної ради
У Здолбунові відбулась одна з найкоротших сесій районної ради

Напередодні місцевих виборів сесії рад різного рівня рідко бувають тривалими. Не стала винятком і позачергова, на якій розглядалось усього кілька питань, – депутати завершили роботу через півгодини, щоправда, перед тим ще півгодини попрацювавши в комісіях.

        Необхідність проведення сесії була викликана змінами до районного бюджету. Про них коротко проінформував начальник фінансового управління Здолбунівщини Володимир Нечипорук. Отже, буде профінансовано 35 тисяч гривень на реставрацію колишнього будинку ксьондза в Мізочі, де зараз працює селищний будинок школярів та молоді; 15 тисяч для придбання необхідних речей Мізоцькому садочку «Малятко»; 120 тисяч гривень на реконструкцію даху Здовбицької школи. Також має бути придбано рентгенівський комплекс для Здолбунівської центральної районної лікарні, що теж потребувало внесення змін до бюджету. А ще Здолбунівська теплопостачальна організація отримала субвенцію з державного бюджету на так зване «погашення різниці в тарифах» у сумі 911 тисяч гривень.

         За пропозиціює депутата Олександра Колінька до проекту рішень було включено і пропозиції Урвенської сільської ради, що дасть можливість профінансувати деякі необхідні видатки установам, розташованим на території сільради.

          Депутат Леонід Власюк, який наразі займає посаду першого заступника голови районної державної адміністрації, запропонував прислухатись до прохання відділу освіти і збільшити суму, необхідну Копитківській школі для завершення ремонтних робіт системи опалення .

           Якщо до звернення відділу освіти депутати прислухались, то прохання залізничної лікарні про додаткові 300 тисяч гривень ще почекає свого часу. Попередня сесія профінансувала цій установі 295 тисяч гривень, і хоч депутати розуміють проблему, поки що її вирішення відкладене.

          Також було внесено зміни до Програми економічного та соціального розвитку Здолбунівщини на 2015 рік. Головним у рішенні є включення нового підрозділу «Охорона та раціональне використання природних ресурсів», у якому йдеться про розчищення русла річки Устя та реконструкцію захисних дамб і насосної станції на польдерній системі «Івачків». За словами голови адміністрації Сергія Кондрачука, основна сума буде профінансована обласним бюджетом, район же ж повинен забезпечити не таке вже й велике співфінансування. Треба сказати, репліка голови прозвучала гарно поставленим впевненим голосом і була доволі артистичною. Кондрачуку треба віддати належне – він чудово вміє «подавати» публіці свої успіхи.

        Також було внесено несуттєві зміни в рішення, що стосувалось здачі в оренду частини приміщення ЦРЛ, за затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки , що перебуває у власності Володимира Горбатюка.

        Ну й насамкінець депутати надали відпустку заступнику голови ради Ігорю Жовтанюку з виплатою йому матеріальної допомоги на оздоровлення.

Коментарі
Завантажується...