У Здолбунові вирішили впорядкувати ринки і боротись зі стихійною торгівлею

0 300
У Здолбунові вирішили впорядкувати ринки і боротись зі стихійною торгівлею
У Здолбунові вирішили впорядкувати ринки і боротись зі стихійною торгівлею

Наш сайт уже повідомляв про те, що 5 червня відбулась чергова сесія Здолбунівської міської ради шостого скликання. Багатьох здолбунівчан цікавило питання, чи вирішать проблему стихійної торгівлі та неналежного зовнішнього вигляду таких “культурних окрас міста” як “Скорпіон” та “Південь”, а також чи будуть якісь рішення по недобудованих приміщеннях кафе та магазинів. Сесія дала відповідь на фактично всі із цих питань. Пропонуємо найважливіші рішення міської ради, що стосуються організації роботи об’єктів торгівлі, ринків та розвитку малого підприємництва у сфері торгівлі міста Здолбунова.

  • Заступнику міського голови Палію О.О. доручено до 01.09.2013 року організувати демонтаж недіючих кіосків по вулиці Б.Хмельницького та Ясній, а також організувати роботу по завершенню оформлення проектної документації на будівництво ринку по торгівлі сільськогосподарською групою товарів по вулиці 8-Березня (район АЗС).
  • Здолбунівському РВ УМВС України в Рівненській області до 15.06.2013 року ліквідувати вуличну торгівлю у невстановлених місцях (по вулицях 8-Березня, Заводській, Базарній, Шкільній).
  • До 01.09.2013 року господарюючим суб’єктам об’єктів торгівлі: кафе «Південь» по вулиці Шкільній,11, кафе «Водограй» по вулиці Заводська,1, магазину по вулиці Шкільній, 9, магазину «Берізка», кафе «Вулик» відновити фасади об’єктів, провести благоустрій прилеглої території та встановити сучасне торговельне обладнання.
  • До 01.06.2014 року господарюючим суб’єктам об’єктів торгівлі незавершеного будівництва : зблокованого міні-кафе та торговельного павільйону по вулиці Б.Хмельницького, магазину по вулиці Базарній завершити будівництво об’єктів.

Величезну кількість вимог було виставлено товариству з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційній фірмі «Промтехсервіс» (власника ринку по вулиці 8 Березня):

  • До 01.08.2013 року розпочати будівництво торговельних рядів для продажу сільськогосподарської продукції у відповідності до рішення міської ради від 08.06.2011 року №267 «Про встановлення розміру орендної плати Товариству з обмеженою відповідальністю виробничо комерційній фірмі «Промтехсервіс» за користування земельною ділянкою по вулиці 8- Березня».
  • Виконати рішення виконавчого комітету від 23.01.2008 року №23 «Про проведення невід’ємних поліпшень орендованого майнового комплексу «Ринок».
  • Розпочати упорядкування робочих місця : розмежувати торгівлю промисловою та продовольчою групою товарів, привести до естетичного, однотипного стану кіоски, лотки відремонтувати їх покрівлі та ліквідувати додатково встановлені коробки, дошки з проходів, які заважають громадянам.
  • Відновити (заасфальтувати) тверде покриття на території ринку.

Господарюючому суб’єкту на міні- ринку по вулиці Базарній,10 приватному підприємству фірмі «Інтерфейс»:

  • З метою використання земельної ділянки по вулиці Базарна,10, міста Здолбунова за цільовим призначенням до 01.07.2013 року розпочати роботи по влаштуванню міні-ринку по (вироблення технічної документації на ринок та облаштування ринку).
  • До 01.07.2013 року ліквідувати сміття з ринку.

Організацію виконання рішення покласти на завідуючу загальним відділом Євтушок Л.Т. Контроль за виконанням рішення покласти на голову депутатської комісії з питань управління комунальною власністю, житлового фонду, торгівлі та побутового обслуговування Максимчука В.В. та керуючу справами виконавчого комітету Вознюк С.О. Інформацію про хід виконання даного рішення заслухати на сесії міської ради у березні 2015 року.

 

Коментарі
Завантажується...