У Здолбунові з’явиться “підземка”?

0 273

На фоні зростання бідності серед населення, мільярдних субсидій і триваючої кризи Здолбунів останнім часом дивує громадськість широкомасштабними проектами новобудов, які одна за одною ініціюються владою або депутатами.

То ми розпочали будівництво нового спортивного комплексу, то довгоочікуваний місточок у гідропарку нарешті має шанс з’явитися на світ божий… Проекти насправді гарні й потрібні, кожен з них має своїх палких прихильників і таке ж палке несприйняття  інших містян. А ще ж вічно недобудована ЗОШ №3, яку вже невідомо чи добудовувати , чи розбирати. А ще ж музей, який лише почали приводити до ладу…

snymok-ekranaІ ось вчора після прийому виборців депутат обласної ради Володимир Ковальчук озвучив ще один амбітний проект – будівництво підземного пішого переходу від автовокзалу до залізничного вокзалу. Звісно, ніхто й не сперечатиметься щодо потреби такого переходу. Бо наш міст справді неприступна фортеця для старших людей, інвалідів, та й для батьків з маленькими дітками. Для жителів так званих «негрів» шлях до «міста», де розташовані всі владні інституції, міг би бути завдяки такому переходу значно спрощений. Бо поки що здебільшого люди чекають автобуси чітко за графіком, або ж ідуть через міст – якщо можуть.

Проте навіть складно уявити багатомільйонну вартість такого переходу, та й ще невідомо, чи технічно можливо взагалі це збудувати. Однак позиція озвучена, тепер чекатимемо кроків щодо її втілення.

Коментарі
Завантажується...