Урочистості заплановані 1 грудня в Будеражі на Здолбунівщині відбудуться після революції

0 293
Урочистості заплановані на 1 грудня в Будеражі відбудуться після революції
Урочистості заплановані на 1 грудня в Будеражі відбудуться після революції

Як уже повідомляв наш сайт, 1 грудня в селі Будераж мали відбутися урочистості з приводу відзначення 70-річчя проведення Конференції поневолених народів. Це була унікальна подія, яка свого часу об’єднала нації, яким довелося потерпати від імперської політики Москви.

Проте у зв’язку з подіями в Україні плановані заходи перенесено на невизначений термін. Науковці з Києва та інших міст беруть участь у акціях протесту, так само як і багато хто з місцевих політиків і громадських діячів.

Очевидно, рішення правильне. Проте, коли б не відбулися урочистості, фактом залишається те, що районна державна адміністрація бере участь у підготовці лише на рівні відділів освіти і культури. На прохання сайту прокоментувати ситуацію з перенесенням заходів заступник голови районної державної адміністрації Олександр Федорук заявив, що вже тиждень хворіє і нічого про це не знає. А між тим саме адміністрації формують державну політику в гуманітарній сфері. Яку ж політику формує заступник голови, який нічого не знає про подію, що є однією з візитних карток Здолбунівщини? Так що проблеми не лише в Києві і зовсім не тільки в Табачнику, а й у місцевих прислужниках влади, яку тепер точно можна назвати кривавою.

Коментарі
Завантажується...