В депутата Рівненської обласної ради вкрали 100 000 гривень?

0 271
Олександр Андріюк
Олександр Андріюк

Як повідомляє СЗГ УМВС України в Рівненській області на Здолбунівщині зловмисники викрали у бізнесмена близько ста тисяч гривень.  Поки охоронець приватного підприємства спав, невідомі особи проникли на територію ковбасного цеху через дах. Вони розбили вікно офісу, виламали замок сейфу та забрали гроші.

— Крадіжку виявила працівниця цеху, яка першою прийшла на роботу та побачила пошкоджений сейф, – зазначив потерпілий Олександр. — В приміщенні розміщено кілька камер відеоспостереження, однак зловмисники не потрапили в їх радіус, що свідчить про їх обізнаність.

Міліціонери разом зі службовими собаками відразу виїхали на місце злочину. Під час огляду вилучили сліди пальців та відбитки взуття. Відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального Кодексу України.

Як вдалося з’ясувати zdolbuniv.com зі своїх джерел, постраждалим бізнесменом, імовірно, є депутат Рівненської обласної ради Андріюк Олександр Мойсейович, обраний по виборчому округу № 16 (Здолбунівський район) від політичної партії “Сильна Україна”. Його бізнес, а точніше виробничі потужності відомої фірми “Мізоч продукт”, що першочергово займається виробництвом ковбас, знаходяться в селищі Мізоч Здолбунівського району. Окрім того, за словами деяких мешканців Мізоча, які вже чули про пограбування, ходять чутки, що сума вкрадених грошей значно перевищує “офіційні” 100 000 гривень.

Коментарі
Завантажується...