В Здолбунівській районній раді обговорили бюджет та медицину

0 294
В Здолбунівській районній раді обговорили бюджет та медицину

17 листопада цього року в районній раді під головуванням голови ради Олега Дацюка відбулося засідання Координаційно-консультативної ради за участі членів постійної комісії з питань бюджету та фінансів, президії на тему: «Робота органів місцевого самоврядування та виконавчої влади щодо наповнення та ефективного використання бюджетних коштів у 2017 році, особливості формування місцевих бюджетів та Програми соціально-економічного розвитку Здолбунівського району на 2018 рік».

В роботі засідання взяли участь заступник голови районної ради Олександр Бухало, начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Нечипорук,  начальник  Здолбунівського відділення Рівненської ОДПІ ГУ ДФС  у Рівненській області Руслана Мичка, начальник управління Державного казначейства у Здолбунівському районі Руслана Рядченко, заступник начальника управління промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку райдержадміністрації Валентина Бухало, головний лікар КЗ ОЗ «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги» Олег Сумко, голови територіальних громад  та  депутати районної ради.

Розпочалося засідання із питання  «Про впровадження медичної реформи», з яким ознайомив присутніх  головний лікар КЗ ОЗ «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги» Олег Сумко.  Про зміни, які мають відбутися в українській медицині, що чекати з 2018 року детально розповів Олег Ярославович. Він наголосив, що  з  1 січня  українці самі обиратимуть собі лікаря – терапевта, педіатра, сімейного лікаря, з яким будуть підписувати договори (декларації) про намір лікуватися саме у нього. Таким чином зникне прив’язка людей до лікарень за місцем прописки. Лікаря можна буде вільно змінити, розірвати договір. Лікування у сімейного лікаря буде безкоштовним. У 2018 році на одного пацієнта для первинної допомоги держава виділятиме 370 грн.

Про особливості складання проектів місцевих бюджетів на 2018 рік проінформував начальник фінуправління райдержадміністрації Володимир Нечипорук.

Руслана Рядченко –  начальник управління Державного казначейства у Здолбунівському районі розповіла про порядок казначейського обслуговування місцевих бюджетів.

Про зміни в податковому законодавстві проінформувала Руслана Мичка – начальник  Здолбунівського відділення Рівненської ОДПІ ГУ ДФС  у Рівненській області.

Інформацію про формування проекту Програми соціально-економічного розвитку  Здолбунівського району на 2018 рік довела до відома учасників засідання заступник начальника управління промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку райдержадміністрації Валентина Бухало.

Коментарі
Завантажується...