В зоні АТО на сході загинув житель Здолбунівщини з Мізоча

В зоні АТО на сході загинув житель Здолбунівщини з Мізоча

Щойно редакція zdolbuniv.com отримала інформацію, трагічну для кожного мешканця Здолбунівщини. В зоні АТО загинув житель селища Мізоч Здолбунівського району Тарас Якимчук. Тарасу було всього 20 років, окрім нього в сім’ї залишився брат та сестра. Він був одним із тих хто найдовше перебував в зоні бойових дій. Тараса було важко поранено, але вертоліт не встиг довезти його до шпиталю. Ми висловлюємо співчуття родині та близьким Тараса Якимчука, нехай земля буде пухом Герою України, а пам’ять про нього залишиться назавжди в наших серцях.

 • Вічна пам’ять Герою.

  • Тетяна

   Герої не вмирають!

 • Lidia Demchuk

  Царство небесне і вічна пам”ять!!! Невже наша влада так і буде загравати з тими нелюдами. “Брати” виявились набагато гіршими за фашистів

 • петро

  Вічна память герою! Не може бути в наш час такого, коли мама ховає свого сина! А воно є! І бісить те, що не в силі ми це покінчити одним помахом руки! Мізочани, увіковічте память героя у назві вулиці, скверу, алеї!Схилімо голови в жалобі!!!!!

 • Валентин

  Cпівчуваю батькам та близьким. Вічна пам’ять Герою!

 • Вася

  Я памятаю його з детинства. Він був дуже Хоробрий і Сильний ніколи не давав себе кривдити, завжди давав відсіч кривдникам! Був дуже Відважним і Сміливим. Хотів би Я щоб Тарас Був знами живий! Дякую тобі мій друже. Ти завжди будеж жити в Ниших Серцях!

 • Євген

  Співчуваю батькам, всім хто його знав! Він був хорошою Людиною і залишиться нею у наших серцях навіки! Земля йому хай буде пухом! Вічна пам’ять герою!!!

 • Lidia Demchuk

  Лише невеличке уточнення:21 рік йому виповнився б 6 вересня Та вже не виповниться….

 • нат

  где помощ америки? почему так питина все боятса поставте нормальную технику броники солдат миротворцев у наших даже носков нет

 • Оксана

  Дуже співчуваю рідним Тараса. І хоча я його не знала – це наше спільне горе, наш спільний біль. Вічна пам’ять герою, вічна слава!

 • иванна

  Вічна пам”ять герою!
  завжди усміхненому Тарасу

 • mdamda

  Просто страшно!Я його не знала, але дивлюсь і плачу… Такий молодесенький, така коротка і героїчна доля. Але біль втрати рідним ніщо не загоїть – ні вічна слава, ні безмежні співчуття…Мені болить за Україну, але…Чи відпустила б я своє дитя…соромно зізнатись,але чесно, скоріш за все… ні.
  Я щодня задаюсь собі питаннями: “За що гинуть практично діти, що й життя толком не “посмакували” ?…Чи дасть Бог нам щастя і долі ціною їхніх життів? Чому не мобілізовано все населення східних регіонів? Вони мирне населення, а оці хлопята молоді не мирне населення? Скільки здорових “мужланів” біженців безсовісно байдикують на харчах хліборобів нашого краю. Скільки кричать про любов до України прагнучи влади тут, але не в зоні АТО!” Я заплуталась в протиріччях як і та Україна…вибачте за багато тексту – наболіло!Хай земля буде пухом загиблому!

 • Марія

  Cьогодні була в Мізочі . Тут день жалоби та день поховання Тараса. Здається, що провести дитину на цвинтар вийшло все містечко. Емоції через край. Плакали молоді та старші. Комусь не сподобалась влада, комусь священник …. Кожен захищає свою правду. Але сьогодні у нас війна…. Сьогодні велика біда і горе. Давайте об”єднуватись, давайте разом за одне, за життя!!! Можна говорити, кричати, доказувати до плачу свою істину, але……………. це не варте цього молодого життя….. Я плачу ще, у мене два сина…… Хочу миру ….. Співчуваю всім рідним загиблого і , особливо, його мамі……….

 • юлія

  і справді, було ніби все містечко, це просто не передати словами, жаль юного хлопця, такий ще молодий, і маму, дуже жаль… Слава Герою, Вічна Слава!

X