Вчитель інформатики зі Здолбунівщини переміг в обласному педагогічному конкурсі

0 351

28 березня 2018 року в Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти підведено підсумки Хобласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості, в якому взяли участь працівники відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, виконкомів рад міст обласного значення, об’єднаних територіальних громадметодичних кабінетів, педагогічні працівники закладів освіти області, повідо.  

На другий тур обласного конкурсу-ярмарку було подано 471 методичну розробку педагогічних працівників закладів освіти області. Експертні комісії відзначили 60 робіт, автори яких продемонстрували актуальність та оригінальність педагогічних ідей, інноваційність поданих на обласний конкурс-ярмарок розробок і нагороджені Дипломами управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації за І, ІІ та ІІІ місця.

Приємно, що в номінації «Інформаційні технології в освітньому процесі» перемогу здобув вчитель інформатики Бущанського НВК, Богдан Олексійович Кондратюк. Цікавий і змістовний програмний комплекс для організації навчально-виховної роботи «Партнер», успішно апробований вчителем у своєму навчальному закладі, стане в нагоді як учителю так і адміністратору будь якого ЗНЗ. Зичимо пану Богдану нових креативних ідей та можливості їх реалізації!

Коментарі
Завантажується...