Вчителька на Здолбунівщині заняття з профорієнтації перетворила в справжнє свято

0 452

П’ятикласники Мізоцького НВК мали добру нагоду більш детально ознайомитися з однією з найвідоміших професій сфери обслуговування – перукар, про яку розповіла у рамках профорієнтаційного заходу одна з найкращих перукарів селища – Оксана Власюк. Профорієнтація – це комплекс заходів, спрямованих на виявлення особистісної схильності, інтересу людини з метою надання допомоги у виборі майбутньої професії. Робота над професійною орієнтацією починається не з старшого і навіть не з молодшого шкільного віку – перші заходи по знайомству з професіями проводяться ще в дитячому садку. Сьогодні багато хто замислюється про отримання професії перукаря. Перш ніж зробити свій вибір на користь перукарського мистецтва, людині необхідно ознайомитися з особливостями, перевагами та недоліками цієї професії. Саме з цією метою, класний керівник 5-А класу Парфенюк Тамара Іванівна організувала зустріч з перукарем.
Школярі дізналися про особливості та специфіку професії, мали змогу поспостерігати за роботою перукаря, дізналися деякі секрети професійної майстерності, отримали відповіді на поставлені запитання. Для дівчаток було проведено майстер-клас , де вони спостерігали та активно допомагали створювати сучасні стильні шкільні зачіски.
Професія перукаря завжди була, є і буде актуальною, тому що не підвладна ні часу, ні кризам. Перукарі роблять людей більш привабливими та гармонійними, привносять у наше життя свято та яскраві емоції.Красива сучасна зачіска – справа не проста, і роль перукаря у створенні загальної гармонії з урахуванням індивідуальності клієнта є інколи вирішальною. Кожна людина вдається до послуг перукаря в надії на те, що він на основі своїх знань і вимог сучасної моди, професійного досвіду і особистого смаку створить вишукану зачіску.
Наприкінці заходу дитячі обличчя світилися захопленням . Головна майстриня Оксана Власюк зуміла переконати, що перекарство – це чарівна казка, де все змінюється на краще, а перукарі – чарівники, що своїми умілими руками її оживляють. Проте школярі зрозуміли, що бути перкукарем доволі складно і відповідально. Тому потрібно дослухатись свого серця та обирати професію зважаючи на свої професійні нахили та природні задатки.

Коментарі
Завантажується...