«Віджим» як спосіб життя керівників Здолбунівщини

0 202
«Віджим»   як спосіб життя керівників Здолбунівщини
«Віджим» як спосіб життя керівників Здолбунівщини

На адресу нашого сайту надійшо повідомлення від обласної організації політичної партії “УДАР”. Текст подаємо мовою оригіналу не вносячи жодних суттєвих змін:

Навряд чи хтось сумнівався в перспективності партії «УДАР» Віталія Кличка вже на виборах до місцевих рад 2010 року. Представники цієї політсили тоді тисячами  потрапили до місцевої представницької влади.

Щоправда,  до Здолбунівської районної ради  представники  «УДАРу» не потрапили  через винятково «принципову» позицію членів Окружної виборчої комісії  й їхніх ляльководів, які тих людей у члени ОВК і записали. Хто прийшов тоді у районну раду – видно й тепер! А представників «УДАРу»  навіть не зареєстрували як кандидатів, а партію, – як суб’єкт виборів-2010. Випадковість? Ні. Просто пошарпаним і «ліквідованим» на центральному рівні «нашоукраїнцям» з «тігіпківцями» банально не знайшлося б місця в райраді. А рвалися вони туди за будь-яку ціну! Влізти до партії «УДАР» 2010-го також не виходило…

Справедливості заради зазначимо, що професійні шулери від політики вміють витримати… картярську паузу. І ось вже обраний регіоналами і литвинівцями (вкупі з тігіпцівцями та нашоукраїнцями) головою Здолбунівської районної ради Василь Тимощук балотується на парламентських виборах 2012 року від… політичної партії «УДАР» Віталія Кличка!!! Як таке може бути? Все просто: потрібна була кандидатура, яка б відтягнула голоси від єдиного узгодженого Об’єднаною опозицією (все-таки 2012 рік – розквіт Януковича і його камарильї!) кандидата Валентина Королюка.

Цікавою у цьому контексті є позиція Рівненської обласної організації політичної партії «УДАР», якою керував Віталій Чугунніков та його кум Віталій Муляренко. Молоді й завзяті бізнесмени, вони почали керувати партією, як… бізнес-структурою. Інакше як пояснити висунення керівниками обласного «УДАРу» кандидатури НЕ члена партії, маловідомого голови райради Василя Тимощука у депутати до Верховної Ради? Нічого особистого, тільки бізнес?! Мабуть, так, адже звідкіля у простого і чесного голови райради Тимощука 200 тисяч гривень на передвиборчу кампанію??? І це сума лише за оприлюдненими цифрами витрат, які промоніторила «Четверта влада»!

Як закінчилася кар’єра Чугуннікова та Муляренка в партії «УДАР», відомо: зібравши декілька десятків найвідданіших партійців, які пройшли Майдан і допомагали революції «не за страх, а на совість», Віталій Семенович оголосив: «проект УДАР – закінчено. Усім дякую…». Воістину – «німа сцена»!!! За такий «партійний» крок президент України Петро Порошенко винагородив обох: Чугуннікова призначив головою Рівненської обласної державної адміністрації, Муляренка – керівником апарату ОДА.

Та це ми трохи забігли наперед. Повертаючись до 2014 року і бажання Тимощука «енд Ко» «осідлати» таку перспективну тоді партію «УДАР», констатуємо: 6 липня 2014 року всупереч позиції та усім вимогам Статуту партії «УДАР» Віталія Кличка, в Здолбунівському районному будинку культури було скликано збори Здолбунівської районної організації «УДАРу». Їх ініціатором став вже тоді член (!!!) партії «УДАР» Василь Тимощук. На збори привели молодь, яка «підзаробила» в дільничних виборчих комісіях на президентських виборах Петра Порошенка, а також деяких представників місцевої «самооборони» (організації, що обслуговує Тимощука на посаді голови райради в очікуванні посад). Присутніми на зборах опинилися  раптом ще декілька персонажів – «бажаючих» стати членами «УДАРу», які не потрапили в партію через принципову позицію голови районної парторганізації Віктора Чумака. Якраз цей «недолік» збори і «поправили» – Чумака усунули від керівництва районною організацією  «УДАРу» (головою він працював від самого початку – з липня 2010 року). Яким чином? Все просто: районну організацію політичної партії «УДАР» Віталія Кличка було «віджато» «по техніці» – невідомо через кого в обласній організації запустили нових «членів партії» (близько 30 чоловік), які й проголосували більшістю за відставку Чумака і обрали головою Здолбунівської районної організації політичної партії «УДАР» Василя Тимощука! Голосів «старих» партійців, що виступили проти, виявилося менше. Та їх до уваги і не брали. Так само наплювали на голоси старих партійців і при обранні керівника виконкому Здолбунівської районної організації партії «УДАР»: «найдостойнішим» виявився… Сергій Кондрачук! Так-так, це той молодий і перспективний тоді головний редактор газети «Нове життя», головним засновником якої є Здолбунівська районна рада, якою керує згаданий Василь Тимощук! Виходить, «свій до свого по своє»? Сергій дійсно декілька разів їздив від «УДАРу» на Майдан під час революції Гідності. Але ось у партійному будівництві в районному «УДАРі» – заслуг нуль.  Насправді проблема в тому, ЩО САМЕ зробив голова виконкому партії «УДАР» в районі Сергій Кондрачук до 6 липня 2014 року і після 6 липня 2014-го?! Ви багато чули про акції «УДАРу» в районі восени 2014 року? Ні?! Його посада голови Здолбунівської райдержадміністрації – це також плата за зраду «УДАРу» і добрі результати Блоку Петра Порошенка у Верховну Раду!!!

Зрозуміло, що згадані Чугунніков із Муляренком проштовхнули його на початку 2015-го на голову Здолбунівської районної адміністрації зовсім не випадково. Але ціна питання – «зречення» членства в «УДАРі», щодо якого Сергій нещодавно заявив, що лише «співпрацював» із «УДАРом»!!! А як же тоді «не член партії» міг очолювати районний виконком цієї ж партії?! Мабуть, і без демонстрації партійного квитка Сергія Кондрачука ви здогадалися, що він був саме ЧЛЕНОМ партії ще раніше від Тимощука!!!

Можливо, все так би і залишилося в минулому, якби не декілька моментів. Перший – втрата Віталієм Кличком багатьох керівних членів партії по всій країні після президентських і парламентських виборів 2014 року, які забажали стати головами адміністрацій, координаторами парламентської більшості й просто – «самозабвєнно» жадали влади будь-якою ціною! Другий – виступ Василя Тимощука (усе ще голови Здолбунівської районної ради вже протягом майже 10 (!) років), який зауважив на зборах прихильників Блоку Петра Порошенка, що членом «УДАРу» він ніколи не був!

Третій – рішення засідання Ради Рівненської обласної організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» від 11 лютого 2015 року. У цьому рішенні в пункті № 5 йдеться: «Відмінити рішення зборів Здолбунівської районної організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» від 6 липня 2014 року про обрання головою районної партійної організації Тимощука Василя Олексійовича в зв’язку зі значними порушеннями Статуту партії під час підготовки та проведення зборів». А в пункті № 6 недвозначно викладено: «відновити на посаді голови Здолбунівської районної організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» Чумака Віктора Федоровича з усіма відповідними повноваженнями». І підпис теперішнього голови партії, якого через інтриги незадовго до перебіжки в «БПП» Чугунніков і Муляренко виключали з «УДАРу»: голова Рівненської обласної організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» Анатолій Сидорук.

Щоб викладене вище не здавалося комусь безпідставною маячнею, – наводимо два документи, які повністю підтверджують тези матеріалу: особистий квиток члена партії «УДАР» Василя Тимощука і копію рішення зборів Ради РОО ПП УДАР Віталія Кличка. Тож насамкінець хочемо поставити риторичне запитання: якщо політична партія Ющенка «Наша Україна» – ліквідована, а головування (і членство) в політичній партії «УДАР» – недійсні, яку політичну силу чи яку громаду в Здолбунівській районній раді представляє її нинішній голова Василь Тимощук?!!

Коментарі
Завантажується...