Олексій Ємченко

Олексій Ємченко

Військовий комісар Здолбунівського району Олексій Ємченко на сесії Здолбунівської районної ради виправдовувався за вчорашній ефір телеканалу «Інтер». Кореспондент цього каналу Інна Білецька вчора намагалася записати інтерв’ю з ним, проте О.Ємченко активно протестував проти запису, що Інна кваліфікувала як неповагу і хамство. Головна претензія журналістки – військкомати вибірково призивають хлопців у зону АТО, і є підозри, що не безкорисливо.
Ємченко вважає поведінку журналістки провокативною і спрямованою на розвал військової кампанії, що вигідно країні-агресору, тобто Росії. Мовляв, підбурювання матерів на протести і звинувачення військових у хабарництві руйнують щойно народжену українську армію.
Депутати і активісти переважно вважають, що запитання Білецької справедливі, оскільки військком визнав, що навряд чи нові призовники будуть забезпечені елементарними засобами захисту і обмундируванням. Тому запитання до генералітету і керівництва країною залишаються актуальними.
З приводу ж хабарництва в районному військкоматі, то будь-які звинувачення будуть мати сенс лише при наявності офіційних звернень у правоохоронні органи.

X