Олексій Ємченко

Олексій Ємченко

Військовий комісар Здолбунівського району Олексій Ємченко на сесії Здолбунівської районної ради виправдовувався за вчорашній ефір телеканалу «Інтер». Кореспондент цього каналу Інна Білецька вчора намагалася записати інтерв’ю з ним, проте О.Ємченко активно протестував проти запису, що Інна кваліфікувала як неповагу і хамство. Головна претензія журналістки – військкомати вибірково призивають хлопців у зону АТО, і є підозри, що не безкорисливо.
Ємченко вважає поведінку журналістки провокативною і спрямованою на розвал військової кампанії, що вигідно країні-агресору, тобто Росії. Мовляв, підбурювання матерів на протести і звинувачення військових у хабарництві руйнують щойно народжену українську армію.
Депутати і активісти переважно вважають, що запитання Білецької справедливі, оскільки військком визнав, що навряд чи нові призовники будуть забезпечені елементарними засобами захисту і обмундируванням. Тому запитання до генералітету і керівництва країною залишаються актуальними.
З приводу ж хабарництва в районному військкоматі, то будь-які звинувачення будуть мати сенс лише при наявності офіційних звернень у правоохоронні органи.

 • петро

  “Шановний воєнком” вішає на вуха вже протухшу лапшу на рахунок безкористості його і його хапуг-роботяг!!! Шановні, воєнкомат_це така фірма, яка завжди набивала кишені на людському горі!! А зараз , під час АТО і подавно! Чи то був Кучма, чи Ющенко, чи Янукович-гребли трудові грошенята з батьків і коли відмазували від армії, і коли дитина хотіла іти в армію! Такси росли в арифметичній прогресії! Зараз, щоб відмазатись від армії батьки викладають до 500 у.є.! Завязані на цьому і медкомісія! А офіційних звернень в правоохоронні органи не буде, бо кожна мама хоче для своєї дитини найкраще! (щоб не стало гірше хлопцю після звернення в МВС)! Все у воєнкома налагоджено, табличку ділення вивчив! Ви перевірте рахунки і вклади у мадам, яка розприділяє призивників! Вже для цієї пенсіонерки гроші будуть лізти через вилиці! І Бога не боїться, вже ж життя покарало!!! А все мало!!!А те що для кореспондента хамили, то це було видно в сюжеті! Нова Українська армія буде НОВОЮ тоді, коли відрубають руки чинушам в кабінетах влади в столиці, в області і в Здолбунівському військоматі! Вигнати цих хабарників і поставити молодих і перспективних!!!Віділлються ще материнські слізоньки для хапуг під керівництвом воєнкома!

  • віктор

   Шановний Петро,складається таке враження, що Ви дуже добре обізнані в роботі такої фірми, як воєнкомат.Прекрасно розумієтесь на “протухшій лапші”, набиванню кишені на людському горі, про такси в у.є,а саме головне про хапуг-роботяг!!!Тоді, якщо ви чесна і порядна людина,зробіть так, щоб не страждали матері , армія стала НОВОЮ,хабарники були наказані !!!Все просто:зняти маску (Петро)і до суду!Все інше це ПИСАНИНА НА ЗАБОРІ,а також безпідставне розбурювання громадської думки!А Ви часом не сепаратист?

   • петро

    Шановний Віктор! Про військомат знаю на рівні
    пересічного громадянина, в якого були тертя з попереднім і теперішнім воєнкомами і роботягами 2 відділу коли хрещенника забирали до військая! По паперах за енну суму з нього зробили наркомана, і видали білий квиток! А так як це було давно, то ні кум, ні я піднімати цього не будемо!Якби біля чесних людей були чесні каральні і судові органи, то вивести на воду хапуг було б легко! а так, вибачте! Ці кози і козли вийдуть сухими із води і нароблять біди! Їх вже шерстили перевірки, але для дачі позитивної оцінки роботи підбирались надійні мами і тати, діти яких несли службу як мед) теж за сумму, але меншу)! Так що не триндіть по пустому, а включайтесь в боротьбу з хапугами і казнокрадами!!!

    • віктор

     То в першу чергу, Петре, треба починати з Вас. Ви відкупили свого хрещеника від служби у війську. Це нормально? Ви самі спровокували працівників і відкрито про це заявляєте. А якщо знаєте хто бере гроші зараз то пишіть, чого боятися? А якщо ні – то не триндіть по пустому.

 • ЗАПАМ’ЯТАЙТЕ – в Україні немає об’єктивних провідних телеканалів; всі вони комерційні, “лахавські” (розраховані на громаду з низьким рівнем інтелекту) і працюють за “темниками” (програмними брошурками, сформованими згідно спеціальних урядових програм суспільного розвитку). Було б непогано, якби пані Інна Білецька підготувала репортаж про роботу самого “чесного” нехабарного каналу.

  По-перше, українські офіцери не ображаються, а по-друге, за що виправдовуватись і перед ким?

  Ви повинні розуміти сутність хабара і конструктивної корупції – наприклад, якщо в мене є хороша робота (можливо, й не зовсім оподаткована), а мене призивають на строкову службу – то я краще де треба “підмажу” (і мені вигідно, і люди не горюють), ніж піддамся принципам “бабівщини” і пройду курс з прибирання території; і коли матиму бажання працювати в державних силових структурах, то краще відхабаруюсь і пройду службу там, де треба; є діти, які морально не придатні до служби – на перший погляд, по медкомісії все добре, але через деякий час проявляються суїцидальності – і знов спасає бабло та “розуміння” військового керівництва – це краще, ніж повідомити матір про мертву дитину.

  З власного досвіду, служба в збройних силах загартовує і духовно і фізично, але українська армія – це неукомплектоване у*банство з фінансовими нюансами, які потрібно враховувати при об’єктивному оцінюванні ситуації й готовності віддати власне життя чи забрати життя дорослої російсько-сепаратистської дитини.

  • петро

   На рахунок сутності хабарництва і конструктивної корупції- підтримую! Подібна ситуація була і в нас! Щось мені здається, що пан Віктор заангажований на цій темі! Тупим повторю, поки силові структури не поміняють докорінно- ніяких викриттів не буде! Рука руку миє.Ці в військоматі відкупляться і все буде по старому! Видно вже як іде люстрація по Україні! Так що Віктор, не п…..и! Або скажу точніше(тільки видалять як завжди)! А за сепаратиста можна і по ї….у заробити!Фільтруй базар!!!

  • Костя, давай намагатися без матів тут обходитись?

   • Добре. Перепрошую за бульварне чтиво, але просто вже дуже накипіло стосовно укрармії.

X