Військком Здолбунівщини образився на телеканал «Інтер» за звинувачення у хабарництві

0 268
Олексій Ємченко
Олексій Ємченко

Військовий комісар Здолбунівського району Олексій Ємченко на сесії Здолбунівської районної ради виправдовувався за вчорашній ефір телеканалу «Інтер». Кореспондент цього каналу Інна Білецька вчора намагалася записати інтерв’ю з ним, проте О.Ємченко активно протестував проти запису, що Інна кваліфікувала як неповагу і хамство. Головна претензія журналістки – військкомати вибірково призивають хлопців у зону АТО, і є підозри, що не безкорисливо.
Ємченко вважає поведінку журналістки провокативною і спрямованою на розвал військової кампанії, що вигідно країні-агресору, тобто Росії. Мовляв, підбурювання матерів на протести і звинувачення військових у хабарництві руйнують щойно народжену українську армію.
Депутати і активісти переважно вважають, що запитання Білецької справедливі, оскільки військком визнав, що навряд чи нові призовники будуть забезпечені елементарними засобами захисту і обмундируванням. Тому запитання до генералітету і керівництва країною залишаються актуальними.
З приводу ж хабарництва в районному військкоматі, то будь-які звинувачення будуть мати сенс лише при наявності офіційних звернень у правоохоронні органи.

Коментарі
Завантажується...