Шановні громадяни!

Олексій Ємченко

Олексій Ємченко

Протягом останнього часу в Україні було проведено значну кількість масових акцій, на яких членами сімей військовослужбовців висувалися вимоги до керівництва держави та Збройних Сил України щодо виконання невідкладних заходів для збереження життя військовослужбовців військових частин, які беруть участь в антитерористичній операції, налагодження їх всебічного забезпечення, проведення ротації особового складу тощо.
Такі акції проходили у вигляді стихійних мітингів, блокувань автотрас, зібрань біля будівель органів військового та державного управляння, зокрема і Міністерства оборони України.
Зазвичай мають місце спроби маргінальних та штучно створених псевдо материнських організацій скористатися непростою ситуацією в державі для задоволення власних політичних інтересів. Так, під час зустрічей представників керівництва Збройних Сил України з представниками деяких зазначених організацій встановлено, що серед їх членів є чимало фактично сторонніх осіб, які не мають з діючими військовослужбовцями родинних зв’язків, проте виступають у ролі членів сімей військовослужбовців, а також “громадських активістів”, які нібито захищаючи їх інтереси, фактично виконують роль підбурювачів до проявів порушень громадського правопорядку.
Характерно, що такі організації на своїх зібраннях та мітингах, як правило, виходять за межі обговорення проблем військовослужбовців та, здобувши увагу громадськості, прикриваючись родинними почуттями, висувають фактично антидержавницькі гасла та вимоги. З високою ймовірністю можна констатувати, що прикрита пацифістськими лозунгами подібна антидержавницька та зрадницька діяльність йде на користь проявам сепаратизму і тероризму, є засобом, спрямованим на послаблення морального духу особового складу Збройних Сил України, внесення розбрату в суспільство.
На жаль, через необізнаність щодо походження та намірів так званих “материнських” спілок та союзів, деякі члени сімей військовослужбовців приєднуються до зазначених акцій протесту, чим фактично надають їм моральної легітимності. За участі осіб, які називають себе членами сімей військовослужбовців, мають місце акції з вимогами щодо не проведення мобілізації в державі чи її окремих областях, застосування обмежень для особового складу військових частин та підрозділів, що виконують бойові завдання. При цьому вони забувають про відповідальність за сепаратизм та інші сумнівні дії спрямовані на дестабілізацію суспільно-політичної обстановки в окремому регіоні, або держави в цілому.
Така діяльність повністю суперечить нинішнім потребам захисту суверенітету України, фактично зраджує священну пам’ять тих загиблих на Сході України військовослужбовців, які віддали своє життя за незалежність та територіальну цілісність нашої держави. Слава Україні!

Військовий комісар Здолбунівського РВК
підполковник О.П. Ємченко

 • петро

  А як розуміти репліку батька загиблого Тараса з Мізоча, яка була сказана на кладовищі на панахиді 9 днів-” Боже, це ж які гроші ми заплатили у військомат щоб дитина пішла в армію контрактником! Ми заплатили за його смерть?”Чого ця пика мовчить за хабарі? Ми вже написали в “Інтер”!

  • Світлана

   Ага, анонімку написали в “Інтер”, щоб знову підставити Інну Білецьку. Пишете що на сайті під вигаданим ім’ям, що в листах. А журналістам треба докази.

   • петро

    Так от хай приїде Білецька в Мізоч і лагідно поспілкується з батьком загиблого!!! Який вам ще доказ треба???? Люди платять і бояться зізнатись, щоб дитині гірше не було!!!А батькам Тараса уже втрачати нічого! Вдастся розговорити їх на камеру-“кірдик” воєнкому і його мафії! До речі, бувшого чоловіка однієї із працівниць командного складу військомату до цього часу люди просять звести з дружиною для влагодження питань по призову! Якщо Білецька з ним поспілкується, він теж багато розповість на камеру!!!

   • петро

    Немає різниці під яким я іменем пишу! Але я пишу чесно і злободенно! А де ж ваш “запальний патріотизм”? Ніби так гарно починалось- Бондарчук геть, Єгорову геть, ініціативна група!!! а як вийшло на повірку два опальних директора рипнулись, ви особисто вмили руки і на тому все закінчилось! То не мішайте хоч так висловити свої думки! А то ваш юний господар все редагує! Добре що хоч не вилучає, а ставить” пі”! Хоча Ляшко не вибирає слів і його не вирізають!!!!Так що факти є, але нульова надія, що вони спрацюють! Ви ж їх і змажете!!!

X