Влада дарує школярам Здолбунівщини рюкзаки

0 312
Влада дарує школярам Здолбунівщини рюкзаки
Влада дарує школярам Здолбунівщини рюкзаки

Партія Регіонів дарує школярам Здолбунівщини рюкзаки та необхідне шкільне приладдя. Про це повідомляється на сторінці “Молодих Регіонів” у соціальній мережі “Вконтакті”. Зокрема у повідомлені провладної молоді вказано, що “У рамках благодійної акції «Портфель для першокласника», з ініціативи президента України та голови Рівненської облдержадміністрації Василя Берташа на Здолбунівщині стартує доброчинна акція, яка допоможе першокласникам з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
А відтак, 29 серпня голова Здолбунівської районної організації Партії регіонів Віталій Шуль та Здолбунівської районної державної адміністрації Віталій Шуль під соціальним супроводом районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді відвідав малозабезпечених дітей із села Орестів та смт. Мізоч, вручивши зошити, ручки та інші необхідні канцтовари до початку навчального року.
«Ми повинні докласти всіх зусиль, щоб допомогти дітям зібратися до школи. Надіємося, що рюкзаки із необхідним приладдям першачкам більш впевнено та з ентузіазмом допоможуть приступити до навчального року», – зазначив голова Здолбунівської райдержадміністрації Віталій Шуль.
Загалом, у нашому районі налічується 10 дітей з сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, з них 4 дівчинки та 6 хлопчиків. В цих сім’ях виховується 41 дитина. Але незважаючи на те, які обставини склалися у житті цих родин, маленькі школярі повинні отримати усе необхідне для свого навчання.”

Коментарі
Завантажується...