Волонтери відвідали сесію Глинської сільради через скандал щодо коштів для солдатів АТО (відео)

0 227
Волонтери відвідали сесію глинської сільради через скандал щодо коштів для солдатів АТО
Волонтери відвідали сесію глинської сільради через скандал щодо коштів для солдатів АТО

Кілька днів тому представники здолбунівських волонтерів взяли участь у сесії Глинської сільської ради. Причина проста – в селі скандали через допомогу солдатам, що воюють на сході. Коротко передісторія така: коли було створено районну робочу групу і всім сільським радам було рекомендовано працювати спільно з волонтерами, сільський голова Глинська Петро Ольховець відразу заявив, що село забезпечить своїх солдатів саме, жодних грошей у здолбунівський штаб здавати він не буде, а купуватиме все хлопцям сам – тим більше що пан Петро колишній військовий.

Усі спроби волонтерів переконати голову в неефективності такої схеми були марними, проте штаб ніколи не відмовляв батькам глинських солдатів і їм самим у допомозі. Звісно, все ж нагадуючи, що все необхідне мав купити голова за зібрані в селі гроші.

І ось ситуація стала абсолютно критичною – батьки бійців, депутати сільської ради таки добились звіту голови з цих питань. Саме тому на сесію поїхали Любов Ридош, Юрій Шмендель, Світлана Ніколіна.

Висновки сумні. Розмова відбулась, і присутні дружно запевнили, що надалі працюватимуть спільно з волонтерами. Але треба сказати, що істерична поведінка голови, його манера відповідати на крик криком лише ускладнює ситуацію. Двогодинний крик – і не лише з питань забезпечення бійців, – вигуки «хто ви тут такі?!» до присутніх людей не сприяють конструктивному розгляду проблем.

Зрештою, на відео можете все побачити самі…

[youtube]B4Bt5H5fLIo[/youtube] [youtube]bV4505Bih_Q[/youtube]
Коментарі
Завантажується...