ЗВІТ
ПРО НАДХОДЖЕННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ,

ЩО НАДІЙШЛИ НА ПІДТРИМКУ СОЛДАТІВ-ЗЕМЛЯКІВ

 

Звіт про надходження та використання коштів для солдатів зі Здолбунівщини

Звіт про надходження та використання коштів для солдатів зі Здолбунівщини

За період з 9 по 18 лютого 2015 року дякуємо всім, хто долучився до збору коштів для солдатів-земляків: колективу Здолбунівської ЗОШ №3 за 780 грн.;колективу П’ятигірської ЗОШ  за 450 грн.; Самчуку В. за 200 грн.; Середюку А.Ю. за 100 грн.; Сердечній К. з м.Москва за 3400 грн.; Глинській сільській раді за 458 грн та мешканцям села за 940 грн., які були зібрані у волонтерській скриньці; Рудій В. за 50 грн.; Прохоровій О. за 50 грн.; колективу Здолбунівського будинку культури за 320 грн.; колективу ВП « Здолбунівської дистанції сигналізації і зв’язку» за 2075 грн.; прихожанам Свято-Катеринівського храму за 2180 грн.; Болотнюк О. за 400 грн., Бунді Г. за 50 грн.; Тарбєєву Віталію з м.Сургут (Росія) за 1000 грн.;  всім мешканцям району,які долучилися до збору коштів у волонтерські скриньки за 1055 грн.

За останній тиждень з зібраних коштів на потреби солдат було  витрачено:

1520 на обмундирування;  1844 грн. на туристі килимки; 144 грн. на вермішель «Мівіна»; 200 грн. на ремонт автомобіля в зону АТО; 400 грн. на батарейки; 258 грн. на доставку багажу ТОВ «Нова Пошта» для солдатів, які перебувають в зоні АТО;

Крім допомоги, яка була надана у грошовому еквіваленті мешканці міста та району продовжують долучатися до акції «Благодійний кошик»; ВНЗ « Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» надали 140 банок консервації та теплі речі; п.Майя та Чубок Любов передали в’язані шкарпетки; Міщук Юрій надав дороговартісний бінокль; магазин «Верховина» надав цигарки, печиво та шкарпетки; Учні Білашівської та П’ятигірської ЗОШ  передала солдатам малюнки; представники «Правого сектору» надали 50 укомплектованих аптечок; Глинська ЗОШ, дитячий навчальний заклад та амбулаторія зібрали продукти харчування, лікарські засоби та консервацію; працівники кафе «8 причал» продовжують готувати  для наших солдатиків борщову заправу та  інші смаколики.

В цілому за час роботи групи для потреб солдатів-земляків, зібрано 1млн.86 тис.867 грн. та витрачено 1 млн. 71 тис. 138  грн.

По всіх позиціях – збору та видатках ведеться чіткий звіт і контроль. Кожен житель району може отримати про це інформацію у штабі.

Збір коштів для допомоги солдатам-землякам триває.

Координацію здійснює робоча група осіб, відповідальних за збір коштів, яка знаходиться в адмінприміщенні ПАТ «Укрцемремонт» по вул. Незалежності, 11.

Телефон гарячої лінії – 0982509030; 0977451296 .

 

 • Надія Троян

  з серпня місяця в зоні АТО перебуває мій однокласник, якому за весь час була надана допомога – 3кг печива для дитини на Різдво, штабом Здолбунівського АТО.

 • Надія Троян

  Коли цей солдат звернувся за допомогою в Здолбунівський штаб АТО ( йому потрібні були форма (бо все згоріло) та рюкзак ) сказано було – грошей немає і взагалі ви це все отримали! Щасливий кінець – допомогли рівненські волонтери!

 • Надія Троян

  до речі це не перший випадок

  • Світлана

   У Здолбунові немає штабу АТО. І не може бути. Є волонтери, які в міру можливостей намагаються допомагати. Якщо Ваша ласка, назвіть прізвище однокласника – зможемо разом з Вами перевірити, чи допомогли цьому бійцю чи ні.

 • Надія Троян

  Світлана, я даю для свого однокланика номер Вашого телефону, він до Вас відзвониться, і повідомить всі настанови в “укрцемремонті” (18.02.15Р.)які йому дали Вікторія і Оксана

  • Світлана

   Добре, дякую.

  • Оксана

   Шановна пані Надіє, коли Ваш однокласник до нас звернувся чи не допоможемо ми йому з костюмом,(а прийшов він до нас не один, а з хлопцем який теж приїхав на ротацію) йому ніхто не відмовляв. Більше того, переміряли всі костюми які були – вони були великуваті, вирішили що треба пошити по розміру, щоб було зручно носити. Позвонили на пластмасовий завод, сказали що прийде хлопець, якому потрібен одяг, попросили Тамару щоб швидше пошила. (Це при двох свідках військових). Хлопці з Вашим однокласником туди разом і ходили знімати мірки. Рюкзака теж треба було, але на жаль його небуло, і зараз немає. Говорили про те, що коштів на все необхідне не вистачає. Думаю, Вам не треба пояснювати звідки ті кошти беруться. Величезна дяка тим небайдужим людям за ці кошти, які вони приносять до нас у такий скрутний час. Щодо 18.02.15 р. – то мене взагалі на роботі не було, була цілий день в Рівному на семінарі, тож ніяких “настанов” нікому давати не могла. З великою повагою, Оксана.

 • діма

  Дякую всій команді волонтерів які знаходяться в Укрцемремонті .Без вашої підтримки та допомоги ми б не вижили.18.02.15року (вихід з Дебальцевого)я вдруге народився.ДЯКУЮ!!!

X