Вже неіснуюча Партія Регіонів продовжує грабувати здолбунівчан

Вже неіснуюча Партія Регіонів продовжує грабувати здолбунівчан

Наприкінці 2012 року у Здолбунові було зареєстровано нове друковане видання із шаблонною назвою «Дзеркало Здолбунівщини». Фактично відразу навколо видання розпочались скандали, адже газету, яка є в приватній власності (належить тепер уже екс-головному в районі регіоналу Сергію Мельнику), змушували передплачувати бюджетників. Про якість матеріалів цієї «газети» взагалі говорити не варто, адже окрім поливання брудом вільних людей, антиамериканських та пропагандистських матеріалів в дусі СРСР там нічого не було. Проте 19 лютого цього року у житті рупору партії регіонів трапилась катастрофа – партія-спонсор заявила про свою ліквідацію, а президент і голова Здолбунівської РДА, яким вони вилизували все, що могли, банально втекли. Перший з країни, а другий з міста. На цьому і звершилась кар’єра «журналістів Дзеркала Здолбунівщини». Газета перестала виходити в друк, а останнє повідомлення на сайті датоване 14 лютого. І все б нічого – зникла псевдо-газета та й зникла, шкодувати не буде ніхто, от тільки кошти від масових переплат нікому повернені не були. Ба навіть більше – ніхто і не попереджував передплатників про те, що номери більше виходити не будуть. В ідеалі, Здолбунівська сотня самооборони та Правий сектор нашого міста повинні були б займатись не «переділом» посад та кулуарними іграми, а саме дізнаватись у кого кошти від переплати і чому ці кошти не віддали передплатникам (яких змушували цю газету передплачувати регіонали). Хоча, звісно, цим вони займатись не будуть… Є справи «важливіші». Зокрема, побачимо, чи буде на завтрашньому мітингу підніматись чергове питання про переділ керівних посад. Чомусь впевнені, що буде.

 • вова к.

  Я в шоці. Вкотре
  переконуюсь, що лицемірству цієї людини – Світлани Ніколіної немає меж!!! Сотню
  самооборони щовечора бачать всі люди на вулицях нашого міста під час патруля з
  міліцією. Хлопці покінчили з гральним бізнесом, викрили наркоточку, взялись за
  самогонщиків, помагають громаді Будеража по питанню ставків. І от Ніколіна –
  велика патріотка яка за 3 місяці революції не зробила рівно нічого пише, що
  комусь треба взятися за газету!!! Ба, ні, я помилився! Ніколіна дещо таки
  зробила за цей час! Вона кришує регіонала, помічника Сороки Стасюка, який
  знущається над Будеражцями!!! Цю статтю Кондрачука всі читали і чули на аудіо як
  ви заступаєтеся за ригів. Та я б на вашому місці з сорому згорів, якби мене за
  співпрацею з ригами зловили, а ви дозволяєте собі ще щось говорити, когось
  повчати? Совість є? Хоча про що я, яка
  там совість… Хто-хто, а ви пані ніколіна немаєте ні найменшого права когось
  критикувати. Особливо тих, хто щось робить і чию роботу помітно. Займіться якимось
  ділом. Вперше за все своє життя.

  • Цей матеріал я писав. Світлана Володимирівна не дозволила б собі фрази “яким вони вилизували все, що могли”. Чекаю спростування вашого коментаря щодо моєї матері?

   • вова к.

    Чекаю коли ви перестаните писати а теж почнете чимось корисним займатися. У воєнкоматі вже були?
    А що спростовувати правду? Що? Конкретно яке речення???

    • Я корисним і займаюсь. Принамні тим, що сам вважаю корисним. Спростування я чекаю ваших закидів щодо цього матеріалу і закидів до моєї матері, яка за 20 років останніх зробила в кілька разів більше чим вся самооборона разом взята.

     • вова к.

      Ви, Ярославе, говорите бла-бла. Яке речення конкретно спростувати? По кришуванню ригів? Так читайте статтю на Здолбунів сіті. Це раз. Два. Що зробила самооборона за місяць – я написав. Причому не все, а лиш те що знаю. А тепер по пунктах що зробила Ніколіна за 20 років. І три. Ваше особисте ставлення до Бухала – голови РДА. Може хай нова влада з газетами ригівськими розбирається? А Ніколіна їм допоможе! Не лише ж ригам допомагати…

     • Вова, зараз полетиш в бан за неправдиву інформацію. Щодо матеріалу на ЗС, зараз вже готується і позов в суд і в прокруатуру. З часом все дізнаєтесь. Те, що Орлов дозволив собі таке опублікувати – тільки підтверджує мою про нього думку. Тепер щодо самооборони – не зробили нічого!!! Розгромити автомати і змусити впісятись жінку багато розуму не треба. Щодо наркотиків, то за місяць їх міліція знаходила по 6-7 разів, самооборона знайшла раз. ККД просто феноменальнй))) Про їхню діяльність в Києві промовчу… Бо гидко. Чого вони регіоналів зараз не ловлять навіть на тому випадку який описав? Страшно зариватись Тимощуку? Бо ж його ті самі риги і підтримували. Звітуватись про виконане моєю матір’ю перед анонімом я не буду. Забагато тобі честі.
      І останнє: про Бухала особисто не маю жодних думок, проти “свободи” виступав і буду виступати надалі, бо продажна партія.

     • вова к.

      В першому коментарі ви написали до мене на “ви”, а зараз перейшли на “ти”. Чого раптом? Розхвилювались, вийшли з себе? Це раз. Два. Де неправдива інформація? За що в бан, за правду? Три. По ставках. Голос Ніколіної, хоть там і не сказано що то вона – всі впізнали! І ніякий суд цього не змінить! Бо її кришування ригів – факт!!! І накінець. А де ви проти свободи виступали можна прочитати??? Бо тут погане лише на кондрачука тимощука і кінаха. Таке враження, що вам таж свобода і батьківщина гроші платять… Це здогад. Не ображайтесь, але ваш сайт важко назвати незалежним.

     • вова к.

      І я не анонім. Я житель Здолбунівського району. Працюю в Рівному, часом в києві. Що вам ще вказати? Домашню адресу?

     • Вова, голос Ніколіної, цього я і не заперечую. Проблема у поданні з розмови трьох хвилин. Але то таке. Тут просто чекайте…
      Де я виступав проти свободи? Гортай архіви, все є на сайті.

     • вова к.

      Пропоную суд ніколіна проти кондрачука показувати в режимі онлайн трансляції! Оце буде шоу!!! Нехай всі дізнаються про цю справу і оцінять!

     • та не буде для вас шоу) Буде простий суд, заспокойтесь.

     • вова к.

      За ці місяці ми вже звикли до шоу! Хочу розголосу! І Сашу Бєлого з автоматом свідком запросіть! Хай подивиться в ті очі, які він просив!!!
      І ще. Щоб такіх ситуацій більш не виникало вам варто Ярославе підписувати свої статті. Бо не поймеш де ви а де мама.

     • Варто чи не варто, вирішувати лише нам) А якщо я пишу матеріали схожі по авторському письму до моєї матері то маю цим лише пишатись)

     • вова к.

      Ви собі пишайтесь скільки влізе але при цьому підписуйте.

     • Робитиму те, що вважатиму за потрібне.

     • Світлана

      цікаво, а де ті гроші, які отримала пані Ніколіна за підтримку регіонала Корилкевича? А кажите не співпрацювала з регіонами!

     • Олександр

      Ваші коментарі надто емоційні.Вас чимось образила Світлана Ніколіна? Виглядає як щось дуже особисте.

     • Світлана

      Голос Ніколіної – точно. Тільки текст трошки не той, якщо це коректно назвати. А те, що я така крута, що “кришую” ригів – просто клас!!! Правоохоронні органи скажуть своє слово з приводу даних “плівок Кондрачука” чи кого там.

 • Катя

  Вам не здається, що до кожного матеріалу, де критикуються регіонали, приплутувати Ніколіну ну як мінімум дивно? Бо тоді виходить, що це саме ви регіоналів прикриваєте… І хто така Ніколіна, і які в неї можливості, щоб когось “кришувати”? Хлопці, самооборона – це добре. Але якщо позавчора в кав’ярні моя подруга, яка туди входить, розповідала мені доволі неприємні речі про принципи діяльності самооборони, то ніхто ж з цим не носиться по всіх сайтах. А те, що сотню бачать на вулицях, то що далі? Невже за це всіх причетних оголосити святими? До речі, на наших вулицях російських військ не видно, так що спільне патрулювання ну явно не геройство.

  • вова к.

   А мені моя подруга казала дуже неприємні речі про вас. Казала що ви обманюєте людей і хабарі берете. І що далі? Це все слова. А треба факти.

 • Віктор

  Так, звісно, Бухало розбереться – коли його призначать. Може, й Ніколіна допоможе, хто зна. А от Тимощук два роки тихенько мовчав, коли бюджетників змушували передплачувати цю газету. Кришував Шуля? Чи просто його боявся? Він же ж був на посаді, на відміну від Бухала й Ніколіної, то хай би й розбирався вже.

  • вова к.

   А я і не захищаю тимощука. він теж добрий. Але чого ви на нього зразу спригнули? З хворої голови на здорову??? По факту щось будь ласка!

   • Віктор

    По факту чого? Регіональної газети, яку бюджетники передплачували при його керівництві районом? Ми ж про газету, нє?

    • вова к.

     По факту. Чого сама опозиційна партія в районі Свобода до цього мовчала про ригіоналівську газету. Де був депутат Бухало, чого не захистив людей раніше? Депутат районної ради теж посада!!!

     • вова к.

      Знайшов (прошу не видаляти ссилку):
      http://4vlada.com/investigations/22756

      Кондрачук і Орлов не мовчали!!! Писали в прокуратуру і міліцію! А де був депутат Бухало і опозиційний політик Ніколіна всі ці роки??? То чого ви зараз питаєте де самооборона? її члени піднімали це питання вже давно! Будете вибачатися?

     • Віктор

      Ну це ж не я, а ви поєднали в одне ціле Тимощука, Кондрачука й Орлова))) Я вас про двох останніх не питав, а питав про посадову особу Тимощука. Так що за що я маю вибачатися, так і не зрозумів. До чого тут Кондрачук і Орлов? Чи таки до чогось, і я чогось не знаю?

     • вова к.

      Не спригуйте. Ви написали де був тимощук і що бухало розбереться. Я перепитав чого бухало раніше не розбирався як інші депутати: орлов і кондрачук. Бо саме вони вже це питання піднімали раніше. Див. ссилку. То ви відповісте чому свобода раніше мовчала про ригівську газету, на відміну від інших чи далі будете спригувати?

     • Орлов не депутат… Яка ж у каша в голові у вови.к…

     • вова к.

      Значить орлов-недепутат разом з кондрачуком зробив для ригівської газети більше проблем ніж всі інші депутати разом взяті. А тому питання де були інші в тому числі свобода залишається відкритим.

     • Вовчику, мені по цимбалах на свободу. Я за них не відповідаю. Ніколіна не була при владі, коли змушували передплачувати цю газету. Тимощук був, але тепер він в самообороні разом з Кондрачуком. Не здається це дивним?

     • вова к.

      Ярчику, здається… Я думаю, це всесвітній зговор. Що будемо робити тепер???

     • Ну я собі знаю що робити. а от ти чи ви вирішуй чи вирішуйте без мене.

     • вова к.

      А це правда що ви свій сайт Дацюку продали і тепер останнім часом тут дуже любите “Батьківщину”? Бо таке в місті говорять. І ще кажуть що ви мало взяли… Не обіжайтесь я справді таке чув. Друзі в шайбі розказували.

     • Звісно правда)))) Прикро, що ти маєш друзів які ходять в шайбу) І приємно, що молодь в шайбі обговорює такі “тонкі матерії”)

  • Лео.

   Бухало розбереться

 • Сергій

  Пані Світлано завдячую вам, що ви
  цікавитесь розвитком преси на Здолбунівщині. На даний момент в Вас застаріла інформація. Так газета «
  Дзеркало Здолбунівщини» вимушена була закритися через погрози головному
  редактору але ніхто людей не обкрадає,
  кошти за передплату газети повертаються
  на поштовому відділеня або в редакції газети « Дзеркало Здолбунівщини» ( вул.Зелена 2б), повертаються в повному
  обсязі для цього потрібно звернутися з
  заявою і з квитанцією передплати на поштове відділеня. Дякую.!

  Я думаю пані Світлано вам не потрібно
  розтлумачувати про погрози ( Ви і так все знаєте).

  • Цей матеріал писав я. Станом на сьогодні ваші передплатники не знають про можливості повернення коштів. Вам не здається, що їх було б варто про це проінформувати або ж у вас на сайті, або ж окремим листом?

   • Сергій

    В понеділок на сайті газети ” Дзеркало Здолбунівщини” буде опубліковано статтю що до інформації про можливість повернення коштів. Відділення пошти та працівники вже повідомленні близько 5 днів.

    • Ми продублюємо цю інформацію. Щоб точно всі забрали ці кошти.

     • Сергій

      Мені просто цікаво чому ваша увага так зациклена на саме на газеті ” Дзеркало Здолбунівщини”. Вона в нас в районі не одна, є ще багато газет які заставляють передплачувати бюджетників (доказом цього є коментар Олександра)

     • Томущо “ДЗ” це була максимально брехлива і підла газета. Я не вважаю, що такі ЗМІ мають право на існування. Скоро візьмусь і за “нове життя”) Я взагалі проти державних ЗМІ, або ЗМІ із державною підтримкою.

     • Сергій

      Покажіть мені докази брехні і підлості в “ДЗ”

     • Матеріал “ЧИМ НЕ ЗАДОВОЛЕНІ ОКРЕМІ ЗДОЛБУНІВСЬКІ ПЕДАГОГИ?”, матеріал на сайті “демократичні Сполучені Штати Америки. Критикують Україну проте своєї правди не бачать!”, матеріал “ЗАХИЩАЮЧИ ВЛАСНІ ІНТЕРЕСИ” і ще куча інших.

     • Зокрема фрази “прагнуть ефективності влади, заважають їй працювати!”. Який жах, ми заважали вбивці працювати…
      І фраза “Що ж так обурює невелику кількість освітянської еліти Здолбунівщини? Підвищення заробітної плати, затишні класні кімнати, сучасне матеріально-технічне забезпечення?” – це взагалі шедевр. Самим не гидко зараз це читати?

 • Олександр

  Особисто в мене на роботі теж заставляли предплачувати газету. Але не “Дзеркало Здолбунівщини”, а “Нове життя”! В мене питання – Чого взагалі заставляють предплачувати газети???

 • Алла

  Сьогодні ходила на поштове відділення і кошти мені не повернули!Пояснили це тим, що редакція не повернула кошти відділенню зв’язку , а редактор десь за кордоном!Так де ж шукати правду???

  • Сергій

   Шановна пані Алло головний редактор завтра буде чекати Вас з 9 години ранку в редакції. Скажіть мені будь-ласка в якому поштовому відділенні Вам відмовили і доречі Ви написали заяву про повернення Вам коштів на пошті? ( редактор постійно знаходиться в редакції,а не за кордоном). Кому будуть відмовляти на пошті про повернення коштів та ігнорувати Вашу заяву звертаєтеся в редакцію.

X