Як бюджет Здолбунова закатали в кілька кілометрів асфальту

0 312

Кілька днів тому один з наших читачів надіслав лист на адресу сайту, з текстом листа можна ознайомитись нижче. Можливо, у ньому не зовсім точно розставлені акценти відповідальності, але в цілому проблема існує, і чимала. Адже на відрізок дороги від траси Київ – Чоп (там, де поворот з траси на Здолбунів) і до Здовбиці витрачено більше сорока мільйонів гривень! Недарма кілька місяців тому голова Здолбунівської районної державної адміністрації Сергій Кондрачук запевняв, що особисто контролюватиме якість виконання робіт. До речі, підрядник в області працює вперше. Це Хмельницьке ШБУ-56. Чому обрано саме це підприємство, залишається лише здогадуватися, але працюють вони справді погано. Так, на містку в низині було багато роботи, її якість ми побачимо не раніше як навесні. Але в цілому… Самі дивіться на фото.

Залишається лише додати, що бюджет міста Здолбунова на 2018 рік складає 53 мільйони гривень. Тобто наше місто на рік має на всі ремонти-зарплати-благоустрої лише на чверть більше, ніж пішло на цей шмат дороги. Задоволення не з дешевих.

На жаль, не чути й не видно, щоб голова адміністрації хоч щось написав чи сказав про неякісно виконану роботу в районі. Видно, ці сорок мільйонів його не обходять. Мовчить і депутат обласної ради Володимир Ковальчук, який традиційно для «радикалів» називає своїх опонентів баригами. Тут не бариги? Чи свої бариги – то вже не бариги, а бізнесмени? Питань багато. Шкода, що в нашому супервідкритому (на словах) районі відповіді давати нікому…

“Сьогодні пишу про наболіле. Бо дістало!!! Всі автомобілісти Здолбунівщини мене підтримають! Про це вже не можливо мовчати. Жахливі дороги там, де вони щойно відремонтовані, покладений новенький асфальт – результат відвертої недбалості та розгільдяйства нашої влади, яка так голосно кричала про контроль над цим процесом. Єдиною проблемою є відсутність контролю і корупція. Пам’ятаю як голова Здолбунівської РДА, пан Сергій Кондрачук, голосно заявляв, що особисто контролюватиме роботу автодору. Де цей контроль? Пане Сергій, ви бачили це жахіття? Така дорога у страшному сні може приснитися . Мало того що служба кладе асфальт в дощ, сніг, мороз, «дотримується» всіх правил, вимог, інструкцій, і так далі, так ще й створює небезпечні ділянки для учасників руху. Розмітки немає, їхати в ночі коли дощ і туман і на обочині дороги обрив, який залишили працівники автодору, досить небезпечно, на новенькій дорозі машину кидає, трусить і підкидає в різні сторони, а все тому, що шви такі, по яких можна йти і перечепитися носа побивши, не то що їхати. Сергій, ви їздили хоча б раз по новенькому асфальту??? Як вам? Подобається робота? Якщо це був ваш контроль, то вибачте, але який з вас контролер, голова і господар Здолбунівщини! Мені здається, не тільки автомобілісти обурюються станом дороги. Ви помітили яка ділянка дороги біля автобусної зупинки “кладовище”? Виходиш з маршутного таксі, і прямо в калюжу! Зразу заздрять вам пане Сергій, бо ви на роботу автомобілем добираєтесь і ніяка калюжа вас не злякає. Де ж та обіцяна якість дороги за наші кошти ? Куди пішли наші податки? Чи випадково не вам у кишеню, шановна владо? Дотримуєтеся ви законів України, якими на вас покладено контроль, а у разі виявлення порушених умов згідно з укладеним договором, чи приймаєте ви рішення для вирішення даного питання? Напевно ні!!! Вам головне голосно заявити, розмалювати, прикрасити, піднести себе для народу, як справжнього голову, що турбується про все, «запудрити» людям очі, і вкрасти гроші, а там як буде, люди потерплять, перебудуть, прийде новий рік і знову гроші виділимо на ремонт тої самої дороги,тих самих ям, і так з року в рік будемо « ремонтувати» і красти, щоб вам краще жилося.”

Коментарі
Завантажується...