Як на Здолбунівщині святкували День захисту дітей. Фото

0 201
Як на Здолбунівщині святкували День захисту дітей. Фото
Як на Здолбунівщині святкували День захисту дітей. Фото

Традиційно 1 червня  працівники Здолбунівського районного будинку культури провели дитяче свято «Квітуй во славу України, талантів молодих перлина» приурочене Міжнародному Дню захисту дітей.

Гарний настрій для всіх присутніх і особливо для дітей створили учасники дитячих хореографічних  колективів любительського об’єднання «Школа танцю» Здолбунівського районного будинку культури. Любительське об’єднання «Школа танцю» створено у 2009 році, де займаються 120 дітей.

Свято розпочали учасники  колективу спортивного бального танцю «Екстрім» (керівник Олена Галій). Колектив має свої традиції та історію. Все це створює особливий світ, який стає дорогий  кожному, хто доторкнувся до нього хоч на мить. На протязі навчального року діти побували в м. Тернополі на «Танцювальному марафоні», на «Кубку Поділля – 2014», «Різдвяному балу» в Рівному, у м. Луцьк на змаганнях «Ритм-2015», у Львові на змаганнях  «Рондо-2015». Танці розвивають пластичність, вчать відчувати музику, крім  того, допомагають фізичному розвитку дитини, розвивають не тільки творчі здібності і артистизм, а ще спритність і витривалість. Бальні танці – це справжнє мистецтво.

Цікаві композиції були представлені учасниками танцювального колективу «Смайлик», який заснований у вересні 2012 року (керівник Вікторія Новачук). За недовгий період діти побували на  Всеукраїнських фестивалях «Шанс року» м. Луцьк,  «Зимова казка» м. Київ, « Яблуневий цвіт» м. Дубляни, Львівської області.

Дитячу програму продовжили учасники  колективу сучасної хореографії «НоуНейм», якї танцюють в стилі хіп-хоп. Колективу виповнилося 5 років (керівник Вікторія Колбун).  В колективі «НоуНейм»  займаються  не лише підлітки а й діти молодшого віку, які  виступають не тільки в м. Здолбунів, а й беруть участь в багатьох заходах м. Рівне.

Протягом свята діяла  акція «Допоможи воїну АТО!», яку представила Мирослава Броніч, вчитель ЗОШ №4.

Начальник відділу культури і туризму Здолбунівської райдержадміністрації Елеонора Стеценко вручила подяки та солодощі учасникам танцювальних колективів, і подякувала за надання благодійної допомоги для організації та проведення дитячого свята: Здолбунівський міській раді, та приватним підприємцям – Болотнюку Андрію Анатолійовичу, магазин «Центр»; Кириєвській Олені Петрівні, магазин  «Хлібороб»;  Літвінчук Ользі Митрофанівні, кафе «Рудий кіт»; Смаль Галині Миколаївні, завідуючій кафе «Любава».

Свято завершилось патріотичним флешмобом «Україна єдина».

День  захисту дітей відзначали і у с. Залісся Здолбунівського району. З нагоди святкування тут відбувся святковий концерт, який підготували учні Гільчанської школи, а також сімейні перегони за участю мешканців с. Залісся. Усі учасники змагань отримали грамоти та призи від сільського голови.

Коментарі
Завантажується...