Кілька днів тому один зі здолбунівчан відпочивав поблизу Будеразького ставка. Там він сфотографував людину, зовні схожу на керівника однієї з установ села. Треба визнати, що цю людину не вперше бачать у стані такої крайньої втоми.

Можливо, час уже подбати про те, щоб чоловік міг уже нарешті відпочити? А то запрацювався, бідолаха, на ногах не може встояти…

 • Яна

  Стаття абсолютно некорректна. Не думаю, що ця людина давала дозвіл на те, щоб її фотографували та ще й оприлюднювали фото.

  • Таня

   Та звісно що некоректна! Це взагалі хамство – от так взяти і сфотографувати дядька, не спитавши дозволу! От тільки якби це був вчитель вашої дитини, яка його щодня такимм бачить роками, ви б думали про коректність???!!! Чи начальник вашого чоловіка, який сам на роботі “втомлюється” і підлеглих до цього залучає? Я його не раз таким бачила, і не один рік. А те, що він валявся таким у суботу посеред села, знає навіть голова адміністрації.

   • Інна

    Для початку, якщо він і випиває, шановна, він до цього нікого не залучає, а тим більше не примушує, це перше. Далі, де докази того, що йому не стало зле, де медичний висновок, і нарешті, де швидка медична допомога, можливо в таку спекотну днину йому просто стало зле???!!! Я просто не можу зрозуміти наших людей, які знаходять втіху з людей, які лежать просто-неба навіть не розуміючи чому, можуть ось так підкласти пусту пляшку зі стопкою(невже людина, яка самотужки випиває, буде пити зі стопки???!!!) та ще й пакет з пивом. Це визначається не розум наших односельчан, а тупість і не повага до людини, якою він би не був. На його місці може бути хто завгодно. І останнє, в даному випадку порушено права людини, за опублікування таких статей несеться повна адмістративна відповідальність (можливо і кримінальна), а по бажанню цієї людини оскарження в суді таких протиправних дій.

    • Сергій

     Занадто часто він ходить похитуючись, правда падіння відбуваються рідше… Якщо йому зле, можливо він злий? Не личить директору школи бути у такому стані, а тим паче це не перший випадок!

     • Інна

      Якщо ви мешканець цього села, то мабуть вдень ви не зустрінете чоловіка, котрий буде йти не похитуючись, від важкої фізичної праці.

     • INNA

      За таку статтю можна спокійно їти до суду за посягання на честь, гідність і ділову репутацію. Кому яка різниця який спосіб життя веде людина та ще й висвітлювати на цілий район. Вам бльше нема про що писати????? А “герою статті” раджу звернутися до адвоката.

 • Дмитрук

  Борець за справедливість. Самий чесний і толковий.

 • Татьяна

  Хто помістив це фото забувае що в житті діе закон “бумерангу”. Земляки знають заслуги директора який збудував нову чудову школу, чи е коректним вмішуватись в особисте життя людини. Сором землякам так ставитись до людини. Мешканці Будеражу пітримайте свого односельца, не дозволяйте покривати його брудом.

 • Здолбунівчанин

  Тут напрошується думка що ту пляшку і стаканчик сам “папараці” і положив там а щей в пакет лазив що пиво сфоткати. Скоріш завсе деякі люди просто немогли дочекатися такого моменту, комусь це наруку.

 • *****

  Статтею 54 Закону України «Про освіту» та ст. 24 Закону України «Про
  загальну середню освіту» високі моральні якості визначено як одну з основних
  вимог до педагогічних працівників. Виходячи з викладеного, на мою думку,
  Дмитрук В.М. не має права не те що займати керівні посади у освітньому закладі,
  а взагалі займатися педагогічною діяльністю.

X