Як Янукович здолбунівських учнів вітав зі святом Миколая (фото)

0 176
Як Янукович здолбунівських учнів вітав зі святом Миколая
Як Янукович здолбунівських учнів вітав зі святом Миколая

Сьогодні українські діти, прокинувшись вранці, відразу перевіряли, що в них під подушкою. Адже до кожної дитини прийшов Святий Миколай. Традиційно це свято родинне , домашнє – батьки заздалегідь готують подаруночки, ховають їх від своїх малюків. А потім щасливі діти навперебій у школі розказують, що ж їм приніс Святий Миколай.

Проте цього року один дорослий дядько вирішив, що без нього не обійдеться ні сім’я, ні церква. Сьогодні всі школярі району мають отримати листівочки за підписом Президента України Віктора Януковича. Не будемо переказувати весь текст вітання, але те, що керівник країни, де ніхто не відповів за побиття людей на Майдані, називає це «святом віри, радості і милосердя» – цинічно й ганебно. Не знаємо, кому мають вірити діти, якщо Президент країни обіцяв народу євроінтеграцію, а отримали ми побоїще на Євромайдані і таємні угоди з Росією. Радість мають викликати кадри жорстокого побиття студентів «Беркутом»? Те ж саме й з «милосердям», якого за останній місяць набачилися діти від органів державної влади аж забагато.

Та й взагалі, чи потрібно було витрачати державні гроші на нікому не потрібне вітання від Януковича? Ми чуємо скрізь про катастрофічний стан українського бюджету, проте на такі листівочки гроші знаходяться.

Звісно, не факт, що в кожній школі району кожна дитина отримає цю листівку, бо ми переконані, що не кожен класний керівник чи директор школи візьме на себе таку відповідальність перед власною совістю й дітьми. Але суті справи це не змінює: чергове викидання грошей на вітер, чергова пиха нашого гаранта, яка не має нічого спільного зі ставленням до нього людей.

Коментарі
Завантажується...