Як здолбунівчани святкували 25 річницю Незалежності України

0 292

Цьогорічний День Незалежності був особливим – ніби й ювілейний, але у воюючій країні. Тому щоразу під час урочистостей виринала тема війни, і хлопці в камуфляжі вже звично були головними учасниками свята.

Розпочалось свято урочистою ходою від районного будинку культури до стадіону. Це був чи не найбільш зворушливий момент, адже доводив, що для здолбунівчан День Незалежності таки став найбільшим святом.

На стадіоні традиційно виступили голова адміністрації Сергій Кондрачук, голова ради Олег Дацюк, міський голова Ігор Ольшевський. Треба відзначити, що виступ Ольшевського був щирим і про головне, тому й заслужив оплески слухачів. Натомість Олег Дацюк чомусь вирішив читати промову з папочки, а це завжди погано сприймається, особливо на найбільше свято. Було нагородження грамотами, був і виступ учасника російсько-української війни Віталія Бухала, який говорив про головне – про війну і перемогу, про добровольців і волонтерів, про майбутнє України.

Концертна програма відбувалась на вулиці Незалежності, там же були розміщені традиційні намети й столики народних майстрів, продаж їх виробів. Найбільше зацікавлення викликав легкоатлетичний пробіг, у якому взяли участь більше сімдесяти осіб.

Люди частувались солдатською кашею, розкішними і смачними короваями. Навколо бігали щасливі діти, гуляли родини у вишиванках. Навіть кінь, на якому катали діток, був у віночку.

Ввечері для жителів міста  співали місцеві колективи, зокрема гурт «Жнива». А завершилась вечірня програма запуском двадцяти п’яти неонових кульок на честь ювілею Незалежності.

Дай Боже, щоб з кожним роком ми все більше усвідомлювали велич свята, яке вибороли своєю жертовністю покоління українців!

Коментарі
Завантажується...